پوشیدنی ها

 تی شرت پوش ها سالم تر هستند

 تی شرت پوش ها سالم تر هستند

کالاسودا-پژوهشگران آلمانی در حال کار روی پروژه ای هستند که با نام «سیمپل اسکین» شناخته می شود. این طرح مهیج با هدف افزایش سلامت شهروندان در دست اقدام است.

سال ها پیش در انیمیشن ها و فیلم های تخیلی لباس های سخنگو و باهوش را می دیدیم اما این روزها ، افسانه و واقعیت جای خود را عوض کرده اند و قرار است شاهد لباس های هوشمندی باشیم که خبر از سلامتی مان می دهند.قرار است در طرح سیمپل اسکین تی شرت هایی طراحی شوند که در بخش یقه و سر آستین به حسگر مجهز هستند.

وظیفه این حسگرها، تشخیص میزان خوردنی ها و آشامیدنی های فردی است که تی شرت را پوشیده است. این روش کمک می کند، افرادی که مبتلا به بیماری های خاص هستند، به سهولت میزان کالری ها، مواد قندی و مایعاتی را که در طول روز مصرف کرده اند تخمین زده و سلامت خود را کنترل کنند. یکی زا محصولات جانبی این طرح، عینکی هوشمند است که با بررسی تعداد دفعات جویدن لقمه ها و حرکت آرواره ها به بررسی سلامت فک و دندان می پردازد. به نظر می رسد این محصول برای هر گروه سنی جذاب است. پس اگر اهل پوشیدن تی شرت هستید ،بدانید که خبرهایی خوش در راه است.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا