آرشیو کردن پیام ها در تلگرام چگونه انجام می شود؟

آرشیو کردن پیام ها در تلگرام چگونه انجام می شود؟

آرشیو کردن پیام ها در تلگرام  قابلیت بسیار جالبی است که کاربردهای متنوعی دارد، امروز قصد داریم به آموزش نحوه آرشیو کردن و همچنین از آرشیو خارج کردن کانال ها، گروه ها و چت ها بپردازیم.

برای آرشیو کردن مطالب تلگرامی دو روش وجود دارد و در روش اول شما می توانید با کشیدن صفحه نمایش از راست به چپ شخص یا کانال مورد نظر را آرشیو کنید. در کنار این روش شما می توانید صفحه ای که قصد دارید را انتخاب کرده و در منوی بالایی گزینه های مختلفی قرار می گیرد و شما می توانید روی گزینه ای که در اختیار شما قرار می گیرد و یک باکس با فلش رو به پایین است را انتخاب کنید و مطلب مورد نظر شما آرشیو می شود. پس از اینکه گزینه آرشیو را انتخاب کردید چند ثانیه زمان دارید تا گزینه UNDO را انتخاب کنید تا گروه یا کانال مورد نظر خود را به حالت اولیه بازگردانید.

پیام های آرشیو شده تلگرام کجاست؟

آرشیو چت تلگرام در بخش بالای صفحه نمایش شما قرار می گیرد و شما می توانید آن ها را در این بخش مشاهده کنید، در این میان توجه داشته باشید که پیام های آرشیو شده با آیکون آرشیو در بالای صفحه نمایش قابل مشاهده است و می توانید آن ها را پین کنید تا همراه در بالای صفحه نمایش قرار می گیرد.

اگر پروفایل های مختلفی را آرشیو کرده باشید با انتخاب آن ها می توانید تمام پروفایل های آرشیو شده را مشاهده کنید و به نوعی لیست آرشیو شده ها را می توانید مشاهده کنید.

پیام های آرشیو شده تلگرام کجاست؟

آموزش از آرشیو درآوردن پیام تلگرام

در بخش بالا به بررسی آموزش بایگانی تلگرام پرداختیم. حال قصد داریم این موضوع را آموزش دهیم که چطور می توانیم پیام ها را از آرشیو در آوریم. برای این کار باید به بخش آرشیو پروفایل های خود بروید و پروفایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در منویی که در بالای صفحه نمایش در اختیار شما قرار می گیرد گزینه هایی مختلفی وجود دارد و شما می توانید با انتخاب باکسی که فلش رو به بالا دارد می توانید صفحه انتخاب شده را از حالت آرشیو خارج کنید. اگر صفحاتی که آرشیو کرده اید نیز زیاد است تلگرام قابلیت جستجوی اختصاصی این بخش را در اختیار شما قرار می دهد.

این رویه برای گوشی های هوشمند آیفون نیز وجود دارد و تنها با کمی تفاوت از نظر ظاهری در اختیار کاربران قرار می گیرد. اگر از گوشی های آیفون استفاده می کنید می توانید روی پروفایل مورد نظر خود از سمت راست یه چپ سوایپ کنید تا گزینه های در اختیارتان قرار گیرد، گزینه سمت راستی را می توانید برای آرشیو کردن مورد استفاده قرار دهید.

آموزش از آرشیو درآوردن پیام تلگرام

حال در بالای مطالب شما گزینه آرشیوها قابل رویت است و شما می توانید وارد این بخش شده و گزینه EDIT را انتخاب کنید و روی آیکون مورد نظر کلیک کنید. در این بخش گزینه Unarchive را انتخاب کنید تا بخش مورد نظر شما به حالت عادی بازمی گردد.

به طور کلی این روش برای تلگرام در اختیار شما قرار می گیرد و ممکن است به دلیل به روز رسانی های مختلف تغییراتی ایجاد شود اما ماهیت کلی آرشیو کردن به روشی است که مورد  بررسی قرار دادیم.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها