آزمون حداکثر سرعت لامبورگینی اوراکان اسپایدر

قطعاً رسیدن یک لامبورگینی به حداکثر سرعت خود خنده را بر لبان همه‌ی ماشین دوستان جاری خواهد کرد و در این بخش ما با اوراکان اسپایدر 10 سیلندری ملاقات می‌کنیم که اصلاً ناامیدمان نمی‌کند.

به گزارش کالاسودا به نقل از دال، این بار هم به زمین‌های جانی بومر در فلوریدا می‌رویم تا یک تست پرسرعت و هیجان‌انگیز را مشاهده کنیم. خودرویی که مشاهده می‌کنید اوراکان اسپایدر استاندارد است و برای یادآوری باید گفت این مسیر فوق‌العاده مسطح با طول 4.3 کیلومتری خود مکانی مناسب برای تست سرعت و شتاب هر خودرویی می‌باشد. این مکان در سطح دریا قرار داشته و بنابراین پیشرانه‌ها مخلوط هوا/سوخت زیادی در اختیار دارند. آب‌وهوای این منطقه نیز معمولاً خوب بوده و این تست نیز در دمای حدود 25 درجه سانتی گراد و رطوبت حدود 50 درصد انجام شده است؛ به عبارت دیگر، روزی ایده آل و بهینه برای ثبت حداکثر سرعت لامبورگینی وجود داشته است.

با توجه به اعداد باید گفت نیروگاه 10 سیلندر این خودرو قدرت 571 اسبی داشته و می‌تواند حداکثر سرعت حدود 322 کیلومتر در ساعت را ایجاد نماید. پس از معرفی کوتاه به شیشه‌ی جلوی خودرو می‌رسیم که افزایش سریع سرعت را نشان داده و تا 315 کیلومتر در ساعت نیز ادامه می‌یابد.

بله سرعت خودرو به 322 کیلومتر در ساعت نرسید اما اوراکان اسپایدر اصلاً خودروی کندی نیست. البته احتمال رسیدن خودرو به این سرعت وجود داشت زیرا راننده پای خود را از روی پدال گاز برداشت ولی ما سرعت 315 کیلومتر در ساعت را کاملاً مشاهده کردیم. با وجود فضای بیشتر شاید این گاو دوست‌داشتنی بتواند به سرعت 322 کیلومتر در ساعت نیز برسد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها