آشنایی با برترین شرکت‌های لجستیکی طرف سوم 3PL

کمپانی‌های UPS، FedEx، DHL، XPO، از بهترین کمپانی‌ها و خدمات دهندگان برتر لجستیکی طرف سوم یا تدارکات شخص ثالث (3PL) هستند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از supplychaindigital، خدمات دهندگان 3PL به جز چند مورد از خدمات، بقیه‌ی عملیات توزیع، انبارداری و برون سپاری را انجام می‌دهند.

بهترین خدمات دهندگان 3PL راه حل‌های خود را برای رفع نیازهای مشتریان مقیاس بندی و سفارشی می‌کنند. بسیاری نیز سرویس‌های ارزش افزوده‌ای در زمینه تولید یا تهیه کالا ارائه می‌دهند. در شرایطی که زنجیره تأمین و لجستیک با بحران دچار شده است؛ خدمات دهندگان 3PL قابل اعتماد به حل این مشکلات کمک می‌کنند.

خدمات دهندگان برتر لجستیکی طرف سوم

کمپانی‌هایی که در این مطلب فهرست شده‌اند، هم از نظر درآمد و هم از نظر شهرت، بزرگ‌ترین‌ها هستند:

شماره 10 – سی جی لجستیک

CJ Logistics یک کمپانی لجستیک کره جنوبی است که دفتر مرکزی آن در سئول قرار دارد.

شماره 9- DSV Panalpina

DSV Panalpina یک کمپانی لجستیک دانمارکی است که خدمات حمل و نقل جاده‌ای، ریلی، دریایی و هوایی را ارائه می‌دهد.

شماره 8- نیپون یوسن

کمپانی کشتیرانی ژاپنی نیپون یوسن متعلق به میتسوبیشی است. این شرکت در سال 1870 با نام حمل و نقل Tsukumo Shokai تأسیس و مسافران را بین شهرهای بندری یوکوهاما و شانگهای جابجا می‌کرد.

شماره 7- DB Schenker Logistics

DB Schenker بخش لجستیک Deutsche Bahn AG آلمانی است. DB Schenker مستقر در اسن، آلمان، زنجیره تأمین کمپانی‌های جهانی مانند اپل، پروکتور اند گمبل، دل، بی ام و و فورد را مدیریت می‌کند.

شماره 6- XPO Logistics

سازمان جهانی حمل و نقل و خدمات لجستیک ایالات متحده XPO Logistics دارای 1530 سایت در 30 کشور است. این شرکت مسئول زنجیره تأمین 69 درصد از شرکت‌های Fortune 100 است.

شماره 5- Kuehne + Nagel Inc

کمپانی Kuehne + Nagel در ابتدا به عنوان یک آژانس حمل و نقل در برمن، آلمان در سال 1890 شروع به کار کرد. اما امروزه، یک شرکت هلدینگ سوئیسی است که در حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی، لجستیک قراردادی و حمل و نقل زمینی فعالیت می‌کند.

شماره 4- Nippon Express

کمپانی لجستیک ژاپنی نیپون اکسپرس در 40 کشور جهان فعالیت می‌کند و 744 شعبه در 48 کشور و منطقه دارد.

شماره 3- گروه دویچه پست DHL

گروه دویچه پست DHL یک کمپانی تجارتی دو بخشی است. دویچه پست روزانه 61 میلیون نامه را در آلمان ارسال می‌کند. دویچه پست، DHL را در سال 2002 خریداری و DHL اکنون بخش اکسپرس آن را برعهده دارد که با 430 انبار فعالیت می‌کند.

شماره 2- فدرال اکسپرس

FedEx مستقر در ممفیس، تنسی، یک کمپانی حمل و نقل جهانی ایالات متحده است. FedEx یک خدمات دهنده 3PL در ایالات متحده و کانادا است.

شماره 1- یو پی اس

سرویس تحویل بسته مستقر در ایالات متحده UPS (United Parcel Service) بیش از یک قرن است که به عنوان یک سرویس پیام رسان فعالیت می‌کند و اکنون در بخش حمل و نقل زمینی، هوایی، توزیع آخرین مایل، و تحویل هواپیماهای بدون سرنشین تخصص دارد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها