آشنایی با نرم افزار Nova Launcher

آشنایی با نرم افزار Nova Launcher

آشنایی با نرم افزار Nova Launcherکالاسودا_ Nova Launcher را می توان یکی از حرفه ایی ترین و زیباترین لانچرهای اندرویدی نامید . کمپانی TeslaCoil Software چند سالی است که تلاش بسیاری برای ایجاد لانچر هایی برای سیستم عامل اندروید انجام داده است . به عقیده بسیاری کاربران Nova Launcher می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای ظاهر اصلی گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید باشد .
یکی از بهترین سرگرمی ها  برای کاربرانی که به ظاهر صفحه اصلی گوشی هوشمند خود علاقه ی زیادی دارند استفاده از لانچر ها و تم ها است . تعداد این نرم افزار ها بسیار زیاد است و روزانه با افزایش قابل توجهی همراه است . متاسفانه بسیاری از لانچر ها باعث کاهش سرعت نرم افزار های داخل گوشی و یا حتی کاهش سرعت پردازنده در زمان تایپ کردن و تماس گرفتن می شود در این بین نرم افزار Nova Launcher برتری قابل توجهی به نرم افزار های دیگر دارد . Nova Launcher کمترین کاهش سرعت را در بین لانچر های سیستم عامل اندروید دارد و امکان شخصی سازی اینترفیس گوشی را به شما خواهد داد و قادر خواهید بود تغییرات گرافیکی و کم نظیری را در همه بخش ها اعمال کنید.
لینک دانلود Nova Launcher برای سیستم عامل اندروید
برخی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار بسیار پرکاربرد عبارت است از:
افزایش تعداد صفحات خانگی تا 9 صفحه
پشتیبانی از آیکون تم های لانچرهای مختلف
افکت متنوع در جابجایی بین صفحات هوم اسکرین
تعیین میزان شفافیت صفحات منو
امکان مخفی کردن اسان برنامه ها و بازیها
تابع قدرتمند بکاپ/بازگردانی از تنظیمات
کنترل کامل برروی رنگ همه قسمت ها
و ده ها امکانات دیگر

نکته جالب توجه که شما را مجاب به نصب این نرم افزار می کند این است که این نرم افزار در حدود 100000 مرتبه از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده است و در رای گیری فروشگاه گوگل پلی 80 درصد کاربران 5 ستاره (بالاترین امتیاز) را برای این نرم افزار در نظر گرفته اند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها