آغاز فعالیت اینوتکس ۲۰۱۹ از امروز

0
165

اینوتکس ۲۰۱۹ از امروز فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، هشتمین دوره نمایشگاه (INOTEX 2019) از امروز یکشنبه ۱۹ لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد و در فضایی به مساحت ۹ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه، میزبان اجزای مختلف زیست بوم نوآوری و فناوری کشور خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود بیش از ۸ هزار نفر از متخصصان، تحصیل‌کردگان و بازیگران مختلف استارتاپی از این نمایشگاه بازدید کنند. چندین هیئت تجاری کشورهای خارجی نیز از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

همچنین رویدادهای متنوع تجاری و ترویجی در طول نمایشگاه برگزار می‌شود که دسترسی تولیدکنندگان و ارائه کنندگان خدمات و صاحبان دانش فنی را به مشتریان و سرمایه‌گذاران فراهم خواهد کرد.

در این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ شرکت، استارتاپ و سرمایه‌گذار و ۲۰ شرکت کننده خارجی حضور دارند و فضای B2B برای ملاقات با سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها در نظر گرفته شده است. در هشتمین دوره اینوتکس برگزارکنندگان رویدادها، شتاب دهنده‌ها، مراکز رشد، منتورها، مشاورین و… شرکت داشته و علاوه بر برگزاری رویدادها یک استیج دائمی حدوداً ۳۰ ساعته برپا خواهد بود. همچنین اینوتکس، میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه با حضور نمایندگان عالی‌رتبه از کشورهای عضو می‌باشد.

گفتنی است، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به همراه مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند از امروز و در هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) با ارائه سرویس‌ها و خدمات برخط و هوشمند شهری میزبان مردم و علاقمندان زیست بوم نوآوری است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها