آغاز فعالیت اینوتکس ۲۰۱۹ از امروز

اینوتکس ۲۰۱۹ از امروز فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، هشتمین دوره نمایشگاه (INOTEX 2019) از امروز یکشنبه ۱۹ لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد و در فضایی به مساحت ۹ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه، میزبان اجزای مختلف زیست بوم نوآوری و فناوری کشور خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود بیش از ۸ هزار نفر از متخصصان، تحصیل‌کردگان و بازیگران مختلف استارتاپی از این نمایشگاه بازدید کنند. چندین هیئت تجاری کشورهای خارجی نیز از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

همچنین رویدادهای متنوع تجاری و ترویجی در طول نمایشگاه برگزار می‌شود که دسترسی تولیدکنندگان و ارائه کنندگان خدمات و صاحبان دانش فنی را به مشتریان و سرمایه‌گذاران فراهم خواهد کرد.

در این نمایشگاه بیش از ۴۰۰ شرکت، استارتاپ و سرمایه‌گذار و ۲۰ شرکت کننده خارجی حضور دارند و فضای B2B برای ملاقات با سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها در نظر گرفته شده است. در هشتمین دوره اینوتکس برگزارکنندگان رویدادها، شتاب دهنده‌ها، مراکز رشد، منتورها، مشاورین و… شرکت داشته و علاوه بر برگزاری رویدادها یک استیج دائمی حدوداً ۳۰ ساعته برپا خواهد بود. همچنین اینوتکس، میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه با حضور نمایندگان عالی‌رتبه از کشورهای عضو می‌باشد.

گفتنی است، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به همراه مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند از امروز و در هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) با ارائه سرویس‌ها و خدمات برخط و هوشمند شهری میزبان مردم و علاقمندان زیست بوم نوآوری است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار