آمار فروش سه برابری نسخه جدید Call Of Duty نسبت به نسخه قبلی

آمار فروش سه برابری نسخه جدید Call Of Duty نسبت به نسخه قبلی

آمار فروش سه برابری نسخه جدید Call Of Duty نسبت به نسخه قبلیکالاسودا – شرکت اکتیویژن بلیزارد گزارش مالی چهارماهه سوم خود را گزارش داده است که در آن فراتر از انتظارات رفته و فروش خوبی را به دست آورده است.

 به طوریکه اگر فروش نسخه جدید این بازی به نام Black Ops4 را با آمار نسخه قبلی بازی به نام Black Ops III مقایسه کنیم ، به یک آمار فروش سه برابری در همین بازه می رسیم. چیزی که سهام شرکت و ارزش برند آن را به شدت بالا برد. این بازی یعنی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ 12 اکتبر رونمایی شد و این تنها بخشی از فروش تا امروز یعنی میزان فروش یک ماهه است و این روند رو به رشد در بازه های دیگر سال نیز ادامه دارد. این بازی از همان ابتدا رکوردهای فروش را جابجا کرد، برای مثال در همان اولین هفته فروش خود نیم میلیارد دلار بازی به فروش رساند.

آمار فروش سه برابری

این بازی اکشن اول شخص که خیلی زود رکودهای فروش خوبی از خود به جای گذاشت، رکورد فروش فوق العاده در روز اول در فروشگاه پلی استیشن را نیز شکست. اکتیویژن بخشی از این موفقیت را به عملکرد خوب این بازی مرتبط دانست. تیراندازی مدرن نظامی در این بازی جدید توانست بیشتر از Black Ops III طی سه هفته اول خود بفروشد. بخش بزرگی از این فروش از پلتفرم PC و سرویس Blizzard’s Battle.net است. بر طبق ادعای اکتیویژن آمار فروش این بازی روی کنسول پی سی سه برابر بیشتر از نسخه قبلی این بازی در این بازه زمانی است.آمار فروش سه برابری نسخه جدید Call Of Duty نسبت به نسخه قبلی

رکوردشکنی ها ادامه دارد

این سبب می شود که این بازی عنوان یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ کال آف دیوتی را از آن خود کند و پس از ان نیز عناوین پیشین این بازی چون  Advance Warfare و  World War IIقرار دارند که پیش از این رکورد شکنی کرده بودند.

این شرکت همچنین نرخ تعامل کاربران با این بازی را نیز منتشر کرده است که طبق آن کاربران فعال بیش از 16 درصد نسبت به Black Ops III و ساعت های بازی نیز حکایت از افزایش 20 درصدی در آخرین بازی کال آف دیوتی دارند. همه این موارد در حالی است که عنوان جدید Call of Duty آمادگی ارائه برخی اعداد بزرگ تر را در سه ماهه چهارم نیز دارد. یک اتفاق نظر میان تحلیلگران وال استریت در این زمینه وجود دارد که انتظار می رود این شرکت 2.64 دلار بیشتر به ازای هر سهم به دست آورد.

 با ما در صفحه اینستاگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها