ترفند ها

آموزش انتقال شماره های سیم کارت به گوشی های آیفون

آموزش انتقال شماره های سیم کارت به گوشی های آیفون

کالاسودا - یکی از مهم ترین مشکلات کاربران گوشی های هوشمند آیفون انتقال شماره های موجود در سیم کارت به گوشی های آیفون است. این مشکل رویه متفاوت از گوشی های اندرویدی دارد، در این بخش قصد داریم به آموزش انتقال شماره های سیم کارت به گوشی های آیفون بپردازیم.

برای انتقال شماره های سیم کارت به گوشی های آیفون چه مراحلی را باید طی کنیم؟

برای انتقال شماره های سیم کارت به گوشی های آیفون باید وارد تنظیمات شد. در این بخش قیمت های مختلفی وجود دارد که برای این کار باید به بخش مخاطبین رفت.( در برخی از سیستم های قدیمی تر این بخش در کنار Calender قرار دارد).

در انتهای این بخش یک گزینه وجود دارد و می توان با انتخاب گزینه ی Import SIM Contacts به شماره های موجود در سیم کارت دسترسی پیدا کرد. در این بخش می توانید شماره های خود را به گوشی هوشمند خود انتقال دهید.

در بخش انتقال شماره های سیم کارت به گوشی های آیفون با گوشی های اندرویدی تفاوت هایی وجود دارد که باید در نظر گرفت. بهتر است این موضوع را در نظر بگیرید که قبل انجام این مراحل شماره های موجود در سیم کارت رویت نمی شود و باید مراحل یاد شده را طی کنید.

پس از اجرای مراحل یاد شده می توانید سیم کارتی که دارای شماره تماس است را از گوشی موبایل خارج کرده و سیم کارت دیگری را داخل گوشی هوشمند خود قرار دهید. از این روش می توان برای انتقال شماره های یک سیم کارت روی سیم کارت دیگر نیز استفاده کرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

چگونه هارد اکسترنال را به کنسول ایکس باکس متصل کنیم
چگونه برای فایل های گوشی موبایل خود رمز بگذاریم
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا