آموزش باز کردن دوباره‌ی عکس و استوری در اسنپ چت

0
110

در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چگونه تصویر و یا استوری دوستانتان در اسنپ چت(Snapchat) و در گوشی‌های اندروید و آیفون را دوباره پخش کرده و آن را ریپلای کنید.

باز کردن مجدد تصویر به محض دریافت آن در اسنپ چت

به گزارش کالاسودا و به نقل از wikihow، در ابتدا برنامه Snapchat را باز کنید.

انگشت خود را به سمت راست بکشید. با این کار به صفحه‌ی “Friends” منتقل خواهید شد. لیستی از همه Snaps های که اخیراً دریافت کرده‌اید قابل مشاهده است.

روی عکس مورد نظر کلیک کنید. در این صورت اسنپ هایی که تا کنون باز نکرده‌اید، برای اولین بار باز می‌شوند.

در صفحه ” Friends ” بمانید در غیر این صورت فرصت پخش مجدد و ریپلای این Snap را از دست خواهید داد. همچنین Snap دیگری را باز نکنید. مشاهده اسنپ دیگر، امکان ریپلای اسنپ اول را از شما می‌گیرد.

اسنپی را که تازه باز کرده‌اید، فشار داده و نگه دارید.

پیامی را مشاهده می‌کنید که می‌گوید اسنپ را فشار داده و نگه دارید. وقتی جعبه گپ دوباره پر شد، پیام را فشار دهید تا مجدداً پخش شود.

هنگامی که این کار را برای اولین بار انجام می‌دهید، پیام تأیید مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد قادر هستید یک اسنپ را یک بار پخش کنید. روی بازپخش ضربه بزنید. دوباره روی آن فشار داده و نگه دارید.

باز کردن مجدد استوری در اسنپ چت

همانند مرحله‌ی قبل، برنامه Snapchat را باز کنید.

با باز شدن برنامه، انگشتتان را به سمت چپ بکشید تا به بخش ” Discover” بروید. در این بخش تمام استوری دوستانتان را در سربرگ Friends مشاهده می‌کنید.

برای مشاهده روی استوری یک دوست کلیک کنید.

پس از مشاهده‌ی استوری برای اولین بار، تصویر کوچک استوری به یک نماد پیکان حلقوی تبدیل خواهد شد.

روی نماد پیکان دایره‌ای روی استوری دوست خود فشار دهید.

در این صورت تا زمان فرا رسیدن انقضای استوری؛ شما می‌توانید استوری Snaps را هر چند بار که می‌خواهید پخش کرده و ریپلای کنید.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها