آموزش تبدیل فرمت جدید عکس های دوربین آیفون به JPG

تبدیل فرمت جدید عکس های دوربین آیفون به JPG

کالاسودا- تبدیل فرمت جدید عکس های دوربین آیفون به JPGکالاسودا-روز گذشته در مورد فرمت جدید تصاویر در گوشی های مجهز به سیستم عامل IOS 11 صحبت کردیم و فرمت HEIFرا به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم.این فرمت یا تمام ویژگی های مثبتی که دارد اما تنها قابل اجرا بر روی دستگاه های هوشمند است که دارای سیستم عامل IOS 11  هستند .

فرمت HEIF با پسوند HEIC نمایش داده می شود و این فرمت برای ماکروسافت ویندوز و اندروید ناشناخته است و تا کنون هیچ نرم افزار برای اجرای این فرمت نوظهور ساخته نشده است . حال نکته اینجاست تصاویری که با این فرمت ذخیره شده اند آیا راهی برای اجرای آن در ویندوز است که شاید بتوان گفت تنها یک راه وجود دارد . تبدیل فرمت HEIF  به JPEG .

حال سوال این است که آیا روشی برای تبدیل این تصاویر به فرمت JPEG وجود دارد یا خیر؟؟

یک وب سایت آنلاین برای این منظور طراحی شده است که با مراجعه به آن می توانید عکس های خود را از فرمت heic به فرمت عمومی JPG تبدیل کنید. این روش تنها مسیر برای اجرای عکس های خود در مایکروسافت ویندوز است.

حال به بررسی این روش می پردازیم:

زمانی که روی تصاویر کلیک می کنید مطابق انتظار نرم افزاری وجود ندارد که عکس ها را باز کند. ابتدا لینک زیر را یاز کنید.

تبدیل HEIC به JPE

 در این وب سایت این امکان وجود دارد تا عکس های با فرمت HEIC را به JPG تبدیل کرده و از آن ها در کامپیوتر استفاده کنید. این وب سایت رایگان است و همزمان می توانید تا 30 عکس را تبدیل کنید.

 بعد از ورود به وب سایت با عمل کشیدن و رها کردن یا کلیک بر روی گزینه Choose عکس های مورد نظر خود را بارگزاری کنید.

کمی منتظر بمانید تا عملیات آپلود یا همون بارگزاری تمام شود. لازم به ذکر است که مدت زمان انتظار شما بر حسب سرعت اینترنتتان است.

در انتها  گزینه Download JPEG در کنار هر فایل ظاهر شده که با کلیک بر روی آن می توانید عکس مورد نظر خود را با فرمت JPG دانلود کنید.

مطالب مرتبط

برو بالا