آموزش تنظیم چند تایمر در اپل واچ

سرانجام با انتشار watchOS 8 دارندگان اپل واچ می‌توانند چند تایمر در Apple Watch تنظیم کنند.

تنظیم چند تایمر در اپل واچ

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، ساده‌ترین راه برای تنظیم تایمر در watchOS 8 استفاده از Siri است.

شما می‌توانید از Siri با نزدیک کردن ساعت به صورت و صحبت کردن، البته با فرض این که Raise to Speak فعال کرده‌اید و یا با ضربه زدن و نگه داشتن تاج دیجیتال و آشکار شدن نماد Siri استفاده کنید.

فقط به سیری بگویید “یک تایمر را برای ده دقیقه به نام Oven تنظیم کن”. سپس یک تایمر دیگر به نام  feed mittens تنظیم نمایید.

لازم نیست برای استفاده از Siri از برچسب یا نام استفاده کنید؛ اما اگر چند تایمر تنظیم می‌کنید بهتر است برای هر کدام یک نام در نظر بگیرید.

اگر نیازی به برچسب‌ها ندارید، می‌توانید مستقیماً تایمرها را در برنامه تنظیم کنید. برنامه تایمر را باز کرده و سپس روی یک زمان سنج از پیش تنظیم شده ضربه بزنید یا از دکمه سفارشی برای تنظیم استفاده کنید.

وقتی دکمه “Start” را فشار دهید؛ تایمر شما شروع به کار می‌کند و در بالای صفحه، برنامه تایمر ظاهر می‌شود. اکنون می‌توانید تایمرهای دیگری را نیز تنظیم کنید.

اگر از این راه استفاده کنید؛ راهی برای اضافه کردن برچسب به تایمرها وجود ندارد. بنابراین اگر تایمر 35 دقیقه‌ای تنظیم کرده‌اید؛ اسم این تایمر “35 دقیقه‌ای” می‌شود.

حذف تایمر در watchOS 8

برای توقف تایمر می‌توانید روی نماد مکث در کنار تایمر ضربه بزنید، یا با کشیدن انگشت به سمت چپ “X” را فشار دهید تا تایمر به طور کلی حذف شود.

اگر مراحل بالا را انجام دادید اما طبق روال پیش نرفت، مطمئن شوید که نسخه‌ی نرم افزاری شما مناسب است.

قابلیت چند تایمر در به روزرسانی watchOS 8 و برای دارندگان Apple Watch Series 3 یا بالاتر، از جمله Apple Watch SE در دسترس است.

علاوه بر یک ساعت با نرم افزار مناسب، به آیفون با iOS 15 یا بالاتر نیاز دارید.

بنابراین به بخش Settings> General> Software Update در iPhone بروید و نرم افزار خود را به روز رسانی کنید.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها