آموزش ویرایش عکس‌ها در گوشی هوشمند با استفاده از گوگل فوتوز

0
218

اپلیکیشن Google Photos / گوگل فوتوز ویژگی داخلی متعددی برای ویرایش عکس دارد. با استفاده از این ویژگی می‌توان از فیلتر، برش و موارد دیگر برای ویرایش عکس هایتان استفاده کنید. برنامه گوگل فوتوز برای گوشی‌های اندروید و iOS در دسترس است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow، همه کاربران قبل از به اشتراک گذاری تصاویرشان در شبکه‌های اجتماعی سعی می‌کنند آن را ویرایش کنند. در این راستا برنامه‌های شخص ثالث رایگان و پولی بسیار زیادی وجود دارد که در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. اما اگر کاربر اندروید هستید و تمایل ندارید برنامه جدیدی را نصب کنید می‌توانید از گوگل فوتوز استفاده کنید.

برنامه Google Photos را دانلود و نصب کنید.

برنامه را راه اندازی کنید و عکسی را که می‌خواهید ویرایش کنید را باز کنید.

روی آیکون ویرایش/ Edit ضربه بزنید (درست در کنار نماد اشتراک گذاری)

پس از شروع فرایند ویرایش، پنلی با آیکون‌های filter / rotate / crop در زیر ظاهر می‌شود.

اگر قصد دارید فیلتر را اضافه یا تنظیم کنید، روی نماد Photo Filters ضربه بزنید

برای اعمال فیلتر، روی فیلتر انتخابی ضربه بزنید.

همچنین می‌توانید روشنایی lighting / رنگ colour را به صورت دستی تغییر دهید یا جلوه‌های ویژه‌ای به آن اضافه کنید. برای این کار، دوباره بر روی آیکون ویرایش/ Edit ضربه بزنید. همچنین می‌توانید برای دسترسی به گزینه‌های بیشتر روی پیکان رو به پایین ضربه بزنید.

برای برش یا چرخاندن عکس، روی آیکون برش و چرخش/ Crop & rotate ضربه بزنید. روی تصویر ضربه بزنید و لبه‌های آن را به اندازه دلخواه و مورد نیاز بکشید تا آن را برش دهید.

همچنین می‌توانید متن / هایلات را به عکس‌های خود اضافه کنید. برای انجام این کار، روی نماد Markup ضربه بزنید، قلم را انتخاب کنید و هایلات خود را اضافه نمایید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از