آموزش پیدا کردن و تنظیم اسکرین سیور برای ویندوز 10

آموزش پیدا کردن و تنظیم اسکرین سیور برای ویندوز 10

در ابتدا به نظر می رسد که مایکروسافت گزینه ای برای تنظیم محافظ صفحه نمایش روی ویندوز را حذف کرده است، با این وجود این بخش در ویندوز وجود دارد و این قابلیت برای ویندوز 10 همچنان موجود است و تنها به بخش دیگری انتقال پیدا کرده است. در این بخش قصد داریم به آموزش پیدا کردن و تنظیم اسکرین سیور برای ویندوز 10 بپردازیم.

در ابتدا باید دلیل این موضوع که استفاده از قابلیت اسکرین سیور کمی دور از دسترس قرار گرفته است، این موضوع را در نظر داشته باشد که صفحه نمایش های جدید و تخت نیازی به اسکرین سیور از نظر امنیت صفحه نمایش وجود ندارد و بیشتر جنبه زیبایی برای صفحه نمایش رایانه ها دارد.

در ویندوز 10 دسترسی به صفحه کنترل پنل کمی پیچیده شده و این قابلیت نیز از بخش personalization در بخش تنظیمات وجود ندارد. برای استفاده از این قابلیت با ما همراه باشید.آموزش پیدا کردن و تنظیم اسکرین سیور در ابتدا به نظر می رسد که مایکروسافت گزینه ای برای تنظیم محافظ صفحه نمایش روی ویندوز را حذف کرده است

تنظیمات اسکرین سیرو در ویندوز 10 تغییراتی داشته است

زمانی که روی دسکتاپ خود کلیک راست می کنید و گزینه Personalize را انتخاب می کنید، در بخش تم ها تنظیمات بسیار زیادی مانند ویندوز 8.1 مشاهده خواهید کرد، با این وجود در این بخش نمی توانید اسکرین سیور را مشاهده کنید. این بخش در قسمت کنترل پنل نیز به طور کامل به صورت جدید طراحی شده است و در این بخش نیز نمی توانید قسمت را در مورد اسکرین سیور مشاهده کنید.

در واقع برای استفاده از این قابلیت باید در بخش Lock Screen را جستجو کنید، اگر پیدا کردن این بخش برای شما سخت است می توانید اسکرین سیور را در بخش جستجوی ویندوز سرچ کرده و آن را پیدا کنید. در این بخش تمام اسکرین سیور های پیش فرض وجود دارند و می وانید به تنظیمات و پیکر بندی آن ها بپردازید. در بخش تنظیمات این بخش نیز گزینه هایی برای غیر فعال کردن اسکرین سیور نیز وجود دارد که شرایط شخصی سازی را برای شما مهیا می کند.تنظیمات اسکرین سیرو در ویندوز 10 تغییراتی داشته است

در این بخش به آموزش پیدا کردن و تنظیم اسکرین سیور برای ویندوز 10 پرداختیم و همانطور که بیان شد این بخش حذف نشده است و تنها به محیطی دیگر انتقال پیدا کرده است. اگر قصد دارید با ویژگی هایبرنیت آشنا شوید و پاسخ سوال تفاوت حالت hibernate با sleep و shut down چیست را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید می توانید روی این بخش کلیک کنید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها