آموزش چت صوتی در بازی‌های نینتندو سوئیچ

کنسول نینتندو سوئیچ دارای میکروفن داخلی نیست، و این باعث می شود چت صوتی هنگام انجام بازی های آنلاین کاملاً پیچیده باشد. با این وجود هنوز چند روش وجود دارد که بتوانید با هم تیمی های خود در این کنسول گفتگو کنید. در اینجا نحوه انجام این کار به روش‌های مختلف آورده شده است.

نحوه چت صوتی به بازی شما بستگی دارد

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، نینتندو سوئیچ در سیستم عامل خود ویژگی های گفتگوی صوتی داخلی ندارد. یک راه حل گپ صوتی را در برنامه Nintendo Switch Online برای iPhone و Android ارائه می دهد ، اما این امر نیاز به اشتراک آنلاین Nintendo Switch دارد. بعضی بازی‌های آنلاین مانند  Mario Kart و Splatoon  به آن نیاز دارند، اما همه بازی های آنلاین به آن نیاز ندارند.

 به عنوان مثال ، Fortnite از یک حساب جداگانه Epic Games استفاده می کند و نیازی به اشتراک بازی آنلاین Nintendo  نیست. بنابراین ، برخی از بازی های غیرنینتدو از راه حل گپ صوتی Nintendo Online رد می شوند و این کار را مستقیماً روی کنسول با هدست انجام می دهند.

به عبارت دیگر ، اکثر بازی های نینتندو برای گفتگوی آنلاین به یک تلفن هوشمند مجزا نیاز دارند. هدست خود را هنگام پخش بازی به تلفن خود وصل می کنید و از طریق برنامه گپ می زنید. برخی از بازی های شخص ثالث می توانند این کار را روی خود سوئیچ از طریق جک هدفون 3.5 میلی متری انجام دهند. اما به چه چیزهایی نیاز است؟

روش های مختلف چت صوتی در نینتدو سوئیچ

  • برنامه آنلاین: Nintendo Switch از این برنامه برای بازی های نینتندو مانند Mario Kart ، Super Smash Bros Ultimate و Mario Tennis Aces استفاده کنید. شما برنامه را بر روی تلفن خود نصب کرده و با دوستان خود گپ می زنید.
  • حالت مستقیم روی کنسول نینتندو سوئیچ: برخی از بازی های شخص ثالث از جمله Fortnite و Overwatch نیازی به یک برنامه جداگانه ندارید. شما فقط می توانید یک هدفون استاندارد را به جک صوتی 3.5 میلی متری در Switch وصل کنید و مانند گوشی تلفن هوشمند چت صوتی کنید. بازی های خود نینتندو با این روش کار نمی کنند.
  • استفاده از اپلیکیشن های شخص ثالث: اگر این همه این موارد خیلی پیچیده به نظر برسد، ما پیشنهاد می کنیم اگر برنامه دیگری مانند Teamspeak استفاده کنید.

در ادامه به بررسی هر کدام از روش‌های زیر خواهیم پرداخت.

 برنامه آنلاین Nintendo Switch

راه حل رسمی چت صوتی نینتندو برنامه ای است که می توانید برای iOS و Android  دانلود کنید. علاوه بر گفتگوی صوتی درون بازی با دوستان و هم تیمی های خود ، می توانید از این برنامه استفاده کنید تا سایر کاربران نینتندو را به عنوان دوستان اضافه کنید ، آنها را برای بازی پینگ کنید و آمارهای خود و دوستانتان را برای بازی های خاص مشاهده کنید. همچنین می توانید از آن برای دعوت دوستان از طریق رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

بسته به بازی ، می توانید با سایر بازیکنان در لابی خود یا با دوستانی که اضافه کرده اید گپ بزنید. Splatoon 2 و  Mario Kart 8  برخی از بازی های محبوب هستند که از این برنامه پشتیبانی می کنند. برای استفاده از آن ، باید یک حساب کاربری نینتندو آنلاین داشته باشید.

با این حال ، بسیاری از کاربران خاطرنشان می کنند که تجربه استفاده از این برنامه با تأخیرهای مکرر صوتی و مشکلات اتصال بسیار ضعیف همراه است. اگر میکسر صوتی داشته باشید ، نمی توانید یک جفت هدفون را هم در تلفن و هم در سوئیچ Nintendo خود به طور همزمان استفاده کنید. اگر می خواهید از هدفون استفاده کنید ، باید بین شنیدن چت صوتی و شنیدن صدا در بازی یکی را انتخاب کنید ، که می تواند برای بعضی از بازی ها بسیار مهم باشد.

همچنین ، این برنامه قفل منطقه ای دارد یعنی در حال حاضر در چندین سرزمین به ویژه مناطق آسیا و آمریکای جنوبی در دسترس نیست. با توجه به اینکه بسیاری از این بازی ها دارای پایه های پخش جهانی هستند ، این دسترسی آسان چت صوتی برای یک بازی را محدود می کند.

چت داخلی مستقیم برای بازی‌های خاص

یکی از موارد غیر معمول در مورد راه حل موبایلی نینتندو در این خصوص این است که جک صوتی 3/5 میلی متری کنسول دارای ورودی صوتی است ، بنابراین در واقع از چت صوتی داخلی پشتیبانی می کند. اما ، به دلیل اینکه این یک ویژگی گسترده نیست، فقط تعداد معدودی از بازیها از گپ صوتی یکپارچه از سویچ پشتیبانی می کنند که  نیاز به استفاده از برنامه ندارند.

بازی تیرانداز سوم شخص بلیزارد یعنی  Overwatch و بازی بقا Fortnite از جمله بازی هایی است که از آن پشتیبانی می کند. اگر یکی از این بازی ها را اجرا می کنید ، یک جفت هدفون خوب تهیه و به کنسول وصل کنید و بلافاصله می توانید با هم تیمی خود صحبت کنید. بازی های خود نینتندو از این پشتیبانی نمی کنند و به برنامه نیاز دارند.

متأسفانه ، Nintendo Switch از هدفون بلوتوث پشتیبانی نمی کند ، بنابراین نمی توانید از آنها برای گپ صوتی استفاده کنید.

استفاده از برنامه های شخص ثالث

اگر بازی شما از چت صوتی داخلی پشتیبانی نمی کنید ، و برنامه Nintendo Switch Online در منطقه شما در دسترس نیست ، باید به دنبال برنامه شخص ثالث باشید. محبوب ترین برنامه چت صوتی Discord است که دارای ویژگی های زیادی است و برنامه هایی هم برای موبایل و هم برای دسکتاپ در اختیار کاربران قرار می‌دهد و از تنظیم میزان صدا برای تنظیم ورودی صدا استفاده می کند. برنامه تلفن همراه همچنین به شما امکان می دهد بدون تماس با صدا یا لگ، به صورت یکپارچه داخل برنامه بروید و از آن خارج شوید.

چند گزینه دیگر ، مانند TeamSspeak و Skype وجود دارد ، اما هیچ یک به اندازه Discord  نزد گیمرها محبوب نیست. باید در نظر داشته باشید که برنامه های شخص ثالث با بازی ای که شما بازی می کنید ادغام بومی ندارند، بنابراین چت سریع با غریبه ‌ها دشوار خواهد بود. با این حال، اگر در حال گفتگو با افرادی هستید که از قبل آنها را می شناسید ، تجربه صوتی روان تر باعث می شود گزینه جایگزین خوبی برای برنامه نینتندو باشد.

آینده نینتندو سوئیچ و چت صوتی

بعید است نینتندو از استفاده از اپلیکیشن خاص خود فاصله بگیرد. اکثر عناوین یا بازی های شخص ثالث نینتندو که توسط شرکت توزیع می کند به احتمال زیاد از اجرای برنامه استفاده می کنند. با این حال، درگاه های آینده عناوین چند نفره به سوئیچ می توانند از قابلیت چت صوتی داخلی پشتیبانی کنند. در حال حاضر ، اگر با دوستان خود بازی می کنید و خواستار چت صوتی هستید، پیشنهاد می کنیم روی Discord چت صوتی کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها