آنالیز رفت‌و‌آمد شهروندان آمریکایی با Unacast در عصر کروناویروس

0
227

شما به‌عنوان یک بزرگسال در همه گیری کروناویروس وظیفه دارید طبق توصیه متخصصان از اجتماعات دوری کرده و در خانه بمانید؛ اما آیا همه‌ی افراد این کار را انجام می‌دهند؟

به گزارش کالاسودا و به نقل از mashable، یک شرکت به نام Unacast، به بررسی این موضوع پرداخته که آیا همه‌ی افراد به این توصیه‌ها عمل می‌کنند یا خیر؟

این شرکت، Unacast، روز سه‌شنبه یک داشبور آنلاین از تقسمیات کشوری و الگوهای حرکتی مردم را منتشر کرد. با استفاده از تغییر مسافت طی شده در روزهای قبل از COVID-19 به عنوان معیار، برای هر ایالت نمره” دوری از اجتماعات / Distancing Social ” تعیین شده است.

این داده‌های ساکنان ایالات متحده است؛ زیرا بسیاری از برنامه‌های رایگانی که مردم آن‌ها را دانلود و نصب می‌کنند داده‌های مکانی را به شرکتهایی مانند Unacast می‌فروشند و در برخی موارد، برنامه‌ها داده‌های مکانی را مستقیماً به Unacast باز می‌گردانند.

این داده‌ها ممکن است شامل شناسه تبلیغ تلفن، طول و عرض جغرافیایی، آدرس IP، GPS، سرعتی که دستگاه در آن حرکت می‌کند، جهت مسیر دستگاه و WiFi SSID (نام شبکه) یا BSSID (آدرس MAC برای روتر) باشد.

البته Unacast اطمینان می‌دهد، جدول امتیازات دوری از اجتماعات و سایر ابزارهایی که برای Covid-19 تهیه شده‌اند، هیچ فرد، دستگاه و یا خانواده‌ای را شناسایی نمی‌کنند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها