پازل رنگ های گوشی هوشمند آنر 20 پرو تکمیل شد

0
291
پازل رنگ های گوشی هوشمند آنر 20 پرو تکمیل شد

تصاویر سومین رنگ گوشی هوشمند آنر 20 پرو رنگ مشکی این گوشی هوشمند را به رخ می کشد. این تصویر سومین رنگ گوشی هوشمند پرچمدار آن را پس از رنگ سفید و سبز/آبی منتشر کرد.

بر اساس تصاویر منتشر شده در مورد رنگ مشکی گوشی هوشمند آنر 20 پرو اخبار سابق در مورد دوربین نیز تایید می شود. آنر برای این گوشی هوشمند لنز IMX600 استفاده می کند و دوربین های این گوشی هوشمند ساختار عمودی خواهند داشت. کمپانی هواوی قصد دارد برای پرچمدار آنر شرایطی مانند پی 30 پرو را در بخش بزرگنمایی دوربین عکاسی ایجاد کند، بر اساس اخبار منتشر شده قابلیت بزرگنمایی 10 برابری برای این گوشی های هوشمند در نظر گرفته خواهد شد. بر اساس اخبار منتشر شده سنسور سوم این گوشی هوشمند نیز لنز ToF است که این روزها به نوعی توانسته جایگاه مناسبی در میان گوشی های هوشمند پرچمدار به دست آورد.

گوشی هوشمند پرچمدار آنر از قابلیت های بسیار خوبی نظیر جی پی یو و سی پی یو توربو است که در عملکرد این محصول قدرت بسیار بالایی دارد. در مورد قیمت این گوشی هوشمند نیز شایعاتی وجود دارد و به نظر این محصول با قیمتی در حدود 446 دلار به فروش می رسد.

این گوشی هوشمند پرچمدار سه هفته دیگر در شهر لندن رونمایی می شود و آنر تاریخ 31 اردیبهشت را برای رونمایی از این گوشی هوشمند در نظر گرفته است. انتظار می رود در این روز گوشی هوشمند آنر 20 لایت نیز به صورت رسمی رونمایی شود.

کمپانی هواوی قصد دارد به زودی برند هواوی را به پرفروش ترین برند گوشی های هوشمند تبدیل کند و برند آنر نیز به عنوان چهارمین برند جای شیائومی را در جدول برند های پرفروش گوشی های هوشمند دانست. حال باید دید چینی ها می توانند به این هدف دست پیدا کنند یا خیر.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها