آنچه از رویداد “Unleashed” اکتبر اپل انتظار داریم

اپل رویدادی را امروز 18 اکتبر با عنوان “Unleashed” برگزار می‌کند. اگر در جریان شایعات باشید؛ محصولات زیادی در این رویداد رونمایی می‌شود که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم.

به گزارش کالاسودا و به نقل از theverge، مهم‌ترین این محصولات، مک بوک پروهای جدید با تراشه‌های نشل دوم اپل سیلیکون هستند. همچنین انتظار می‌رود این شرکت AirPods جدید با سیستم عامل کامل عرضه کند.

مک بوک های بازطراحی شده

بیشتر شایعات مربوط مربوط به طراحی مجدد MacBook Pro با صفحه نمایش 14 و 16 اینچی و پردازنده جدید اپل است. طبق شایعات این لپ تاپ‌ها با درگاه شارژ MagSafe طراحی شده‌اند.

همچنین اپل پورت‌ها را به لپ تاپ‌های خود باز می‌گرداند. MacBooks Pro جدید شامل کارت خوان SD و پورت‌های HDMI و MagSafe است.

تراشه های نسل دوم اپل سیلیکون

مارک گورمن گزارش داد لپ تاپ‌ها از تراشه‌های جدید بهره می‌برند که از پردازنده M1 موجود در رایانه‌های امروزی قوی‌تر است. انتظار می‌رود که “M1X” (یا M2) دارای هسته‌های با کارایی بیشتری باشد؛ به طور مثال این پردازنده‌ها به جای چهار هسته‌ای، هشت هسته‌ای هستند.

مک مینی جدید

گورمن همچنین گزارش داده که مک Mini قوی به زودی عرضه خواهد شد، که دارای همان پردازنده در MacBook Pro به روز شده و پورت‌های بیشتری است.

ایرپادز اپل

Gurman، Kuo و Nikkei گزارش داده‌اند که اپل یک ایرپاد معمولی نیز عرضه می‌کند که هدفون آن دارای پایه‌های کوتاه‌تری است.

نسخه‌ی جدید macOS

اپل iOS و iPadOS 15 را منتشر کرده است، اما macOS Monterey در مرحله بتا است. البته هنوز مشخص نیست که نسخه‌ی جدید macOS با MacBook Pro های باز طراحی شده عرضه می‌شود یا خیر.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها