اخبار

با آپدیت جدید یوتیوب در حالت تمام صفحه بمانید

با آپدیت جدید یوتیوب در حالت تمام صفحه بمانید

کالاسودا - تا کنون روی یوتیوب اگر می خواستید که یک ویدئو را در یوتیوب تماشا کنید و همزمان نظرات افراد را در مورد آن ویدئو بخوانید، نمی توانستید این کار را همزمان انجام دهید.

با این حال به نظر می رسد که اکنون یوتیوب این مسئله را با آپدیت اخیر خود روی پلتفرم دسکتاپ برطرف کرده است. امکان full screen یا تمام صفحه شدن در آپدیت جدید یوتیوب این امکان را به شما می دهد که همزمان که می توانید ویدئو را به صورت تمام صفحه مشاهده کنید، به قسمت نظرات نیز بروید و همچنین ویدئوهای پیشنهادی که در اطراف تصویر وجود دارد را هم مشاهده کنید.

آپدیت جدید یوتیوب مبنی بر کیفیت

پیش از این کاربرانی که میخواستند که به بخش نظرات یا ویدئوهای پیشنهاد شده دسترسی داشته باشند، باید از حالت تمام صفحه یا فول اسکرین خارج می شدند. این آپدیت شاید آپدیت بزرگی نباشد اما گام های اضافی که برای دیدن نظرات و کوچک کردن صفحه طی می شد را به حداقل رسانده است و این می تواند در زمان کاربر صرفه جویی کند. به علاوه این نوع از به روز رسانی از نوع آپدیت های مبنی بر کیفیت ویژگی های اپلیکیشن است که استفاده از آن را لذت بخش تر و ساده تر می کند. آپدیت های کیفی سعی می کنند که کیفیت برنامه را بالا ببرند به جای اینکه ویژگی های جدید به آن بیافزایند.آپدیت جدید یوتیوب مبنی بر کیفیت

این آپدیت کی به دستم می رسد؟

البته باید خاطر نشان کرد که این فقط در مورد ویدئوهایی است که به طور مستقیم از وب سایت اصلی یوتیوب تماشا می شوند. به این معنی که اگر شما در حال تماشای یک ویدئوی جاسازی شده (Embeded ) در یوتیوب باشید و آن را فول اسکرین یا تمام صفحه کنید، این ویژگی در دسترس نخواهد بود (دوباره نمی توانید نظرات را از طریق فیلم های جاسازی شده مشاهده کنید). این تغییرات از جانب یوتیوب برای پلتفرم دسکتاپ برای همه افراد در سراسر دنیا موجود شده است. اگر هنوز فایل آپدیت برای شما ارسال نشده نگران نباشید. در نهایت این فایل برای همه موجود خواهد شد.

پیش از این نیز یوتیوب از یک ویژگی دیگر برای کامپیوترهای شخصی رونمایی کرده بود که طی آن کاربرانی که ویدئوهای شبکه ویدئویی یوتیوب را از کامپیوتر شخصی خود دنبال می کردند با تغییرات جدید و جالبی مواجه شدند. به این ترتیب یوتیوب از ویدئو پلیر کوچک خود رونمایی کرد که کاربر می تواند در بخش های مختلف سایت حضور داشته باشد و همزمان پخش ویدئو موردنظر در یک پنجره کوچک ادامه داشته باشد. این نیز یکی دیگر از آپدیت های کیفی این شرکت برای برنامه اش است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

ویژگی مخفی و فوق العاده جذاب iPad Pro جدید
با گران ترین موبایل بازار ایران آشنا شوید
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا