اخبار

آپدیت جذاب و جدید Google Assistant

کالاسودا - کالاسودا_این برنامه می تواند روز شما را برنامه ریزی و مدیریت کند.

برای اینکه بتوانید زندگی خود را ساده تر و بهتر گردانید و این امکان برای شما بوجود می آید که کارهای روزانه خود را بهتر و راحت تر دنبال کنید ، این موضوع را خود شرکت گوگل اعلام کرد.از این هفته این شرکت ویژگی دورنمای روزانه را به این برنامه اضافه می کند.

این برنامه با تلفیق اطلاعات شخصی ، قرارها ، زمان های رزرو شده ، قرارهای کاری ، یادداشت ها و خیلی مسائل را در قالب یک اسکرین شات به شما نشان می دهد.

در قسمت بالای صفحه میزان مسافت روزانه شما می تواند به محل کار یا قرار کاری باشد مشخص شده ، در بخش بعدی شما تمام یادداشت های خود را مشاهده خواهید کرد که ترتیب آنها به خوبی رعایت شده است.

این دورنمای روزانه شما به صورت روز به روز آپدیت خواهد شد و کاربران اندروید می توانند از قسمت اعلان ها در بالا سمت چپ ، این تغییرات را انجام دهند.البته این موضوع در iOS بدین صورت می باشد که کاربران می توانند هر تغییراتی را در زمان باز کردن برنامه انجام می دهند.

در ضمن اگر شما چیزی را فراموش کنید این برنامه به سرعت از طریق اس ام اس به فرد ارسال کنید.

برنامه های آینده

شرکت گوگل تصمیم گرفته است که فعالیت این برنامه را بیشتر و بهتر گرداند و می خواهد که دورنمای روزانه این برنامه را ارتقا دهد.البته برنامه های دیگری هم از این ویژگی استفاده می کنند و پایگاه داده ای آنها از طریق Google Assistant می باشد مانند Todoist .

شرکت گوگل همچنین تصمیم دارد که یک بخش نوآوری را به این سیستم اضافه کند تا کاربران بتوانند چیزهایی که در اطراف موقعیت مکانی آنها وجود دارد پیدا کنند.این برنامه می تواند جای پارک برای همراه خود پیدا کند و این موضوع را هم به کاربر می گوید که مثلا ماشین خود را کجا پارک کرده است.

البته تثبیت این اطلاعات در قالب یک صفحه می تواند بی نهایت کاربردی و یک موفقیت عظیم باشد و این امکان برای کاربر وجود دارد در کمترین زمان ممکن به طور خلاصه کارهای روزانه خود را مشاهده کند. فعلا که این ویژگی برای کابران Google Assistant  فعال گردیده است ولی احتمالا در آینده با آپدیت های جذاب تری مواجه شویم.شما به راحتی با این ویژگی می تواند کارهای روزانه خود را تنظیم و مدیریت کنید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا