در آپدیت نوامبر 2019 ویندوز 10 انتظار چه تغییراتی را داریم؟

0
353
در آپدیت نوامبر 2019 ویندوز 10  انتظار چه تغییراتی را داریم؟

اکنون مایکروسافت در حال آماده سازی آپدیت نوامبر 2019 ویندوز 10 با نام 19H2 است. همچنین این به روز رسانی به عنوان ویندوز 10 نسخه 1909 شناخته شده است. این کوچکترین و سریعترین بروزرسانی ویندوز 10 است که البته سرویس پک است.

در این مقاله شما را با جدیدترین ویژگی های آپدیت ویندوز 10 با شماره ساخت 18363.418 آشنا خواهیم کرد. مایکروسافت اعلام کرده است که احتمالاً ساخت نسخه نهایی در 10 اکتبر 2019 به اتمام برسد.

به روز رسانی کمتر مخرب با تغییرات کمتر

جان کابل از مایکروسافت توضیح می دهد که این به روزرسانی “مجموعه ای از ویژگی های مورد نیاز برای بهبود عملکرد خواهد بود.” به عبارت دیگر ، انتظار دارید مجموعه ای از رفع اشکال ، ترفندهای عملکرد و تعدادی ویژگی های تجاری را دریافت کنید.

اگر از باگ ها و به روزرسانی های بزرگ ویندوز 10 هر شش ماه ناراحت هستید ، به روزرسانی نوامبر 2019 ویندوز 10 (19H2) به روزرسانی مختص شماست! نصب این به روزرسانی بیشتر شبیه نصب یک به روزرسانی تجمیعی استاندارد مانند به روز رسانی هایی است که اخیرا وارد پچ این سیستم عامل شده است. این یک دانلود کوچک با یک فرایند نصب سریع است، بدون راه اندازی مجدد طولانی و تمیز کردن نصب های ضروری و قدیمی ویندوز.

رایانه هایی که به روزرسانی ماه مه 2019 (همچنین به عنوان 19H1 شناخته می شود) را نصب کرده اند، چندی دیگر یک بسته امنیتی کوچک را از طریق Windows Update دریافت می کنند و می توانند خود را با به روز رسانی نوامبر2019 به سرعت به روز کنند.

به روز رسانی کمتر مخرب با تغییرات کمتر

جستجوی آنلاین در File Explorer

File Explorer یک تجربه جستجوی جدید دارد. هنگامی که در کادر جستجو تایپ می کنید ، منوی کشویی با لیستی از فایل های پیشنهادی را مشاهده خواهید کرد. همچنین این فایلها را نه فقط فایلهای موجود در رایانه شخصی محلی خود ، بلکه در حساب OneDrive خود به صورت آنلاین می توانید جستجو کنید. همچنین می توانید بر روی یکی از نتایج جستجو در اینجا کلیک راست کرده و موقعیت مکانی پرونده را باز کنید.

با فشردن Enter هنوز می توانید به جستجوی کلاسیک و قدرتمند تر ، دسترسی پیدا کنید. این به شما امکان می دهد برای مثال مکانهای غیر فهرست شده را جستجو کنید. این ویژگی در ابتدا به روزرسانی 20H1 ویندوز 10 اضافه شد اما به به روزرسانی 19H2 منتقل شده است.

جستجوی آنلاین در File Explorer

دستیار صوتی در قفل اسکرین

در نسخه های فعلی ویندوز 10 ،دستیار صوتی کورتانا می تواند روی قفل صفحه اجرا شود. اما به نظر می رسد مایکروسافت از Cortana به عنوان یک کالای مصرفی دست کشیده است. بنابراین ، خوب است که کورتانا راهی برای سایر دستیارهای صوتی پیدا کند. این تغییر به سایر دستیاران صوتی مانند Amazon Alexa – اجازه می دهد تا روی صفحه قفل ویندوز 10 نیز اجرا شوند.

این یک ویژگی کوچک است که باید به محض افزودن آمازون به الکسا به طور خودکار کار کند. شما می توانید با دستیار صوتی خود صحبت کنید و حتی می توانید در صفحه قفل پاسخ شما را بشنود. یا همانطور که مایکروسافت می گوید: این عبارت است از “تغییر برای فعال سازی دستیاران دیجیتال ثالث برای فعال کردن صدا در بالای صفحه قفل” یا A change to enable third-party digital assistants to voice activate above the Lock screen.

دستیار صوتی در قفل اسکرین

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از