آیا امسال باید شاهد قدرتی جدید در صنعت فروش گوشی های هوشمند باشیم؟

آیا امسال باید شاهد قدرتی جدید در صنعت فروش گوشی های هوشمند باشیم؟

صنعت فروش گوشی های هوشمند همیشه یکی از پویاترین صنعت ها بوده است و غول های تکنولوژی در آن در حال رقابت هستند. حال سوالی که شکل می گیرد این است که اگر ترندهای سال به همین شکل ادامه پیدا کنند آیا شاهد قدرتی جدید در این صنعت خواهیم بود یا خیر؟

هواوی و صنعت فروش گوشی های هوشمند

اعتماد به نفس چیزی است که شرکت هواوی کم ندارد. در سال ۲۰۱۶ مدیرعامل شرکت هواوی اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۱ شرکت هواوی در رتبه اول صنعت فروش گوشی های هوشمند و بالاتر از سامسونگ و اپل قرار خواهد گرفت. از آن زمان تاکنون شرکت هواوی به عینه نشان داده که توانایی چنین کاری را دارد. در سال گذشته این شرکت بالای ۲۰۰ میلیون گوشی در سرتاسر جهان به فروش رسانده است. نکته جالب توجه این است که هواوی یا هیچ یک از شرکت های آمریکایی داد و ستدی ندارد.

فروش بی نظیر هواوی در سال گذشته

این شرکت در سال گذشته حاشیه کم نداشته است و شایعاتی مبنی بر اینکه گوشی های این شرکت از کاربران جاسوسی می کند همیشه وجود داشته است. به طور کلی شرکت هواوی تصمیم دارد تا جای شرکت سامسونگ را در فروش بگیرد و به رتبه ی یک این رقابت دست پیدا کند.

بر اساس گزارش های منتشر شده امسال این شرکت قصد دارد تا بالای ۲۵۰ میلیون گوشی در سرتاسر جهان فروش داشته باشد و سال بعد آن هم این عدد را به ۳۰۰ میلیون برساند. سال گذشته شرکت هواوی با عرضه گوشی های پرچم دارد P20 Pro و Mate 20 Pro ، عملکردی استثنایی داشت.

رقابت هواوی با دیگر غول های دنیای تکنولوژی

شرکت تولید کننده قطعات پردازنده کایرین هواوی اخیرا با درخواستی از سوی هواوی مبنی بر ایجاد فضای بیشتر در این پردازنده مواجه شده است. گفته می شود که تمام این کارها برای رسیدن شرکت هواوی به رتبه اول صورت خواهد گرفت.هواوی و صنعت فروش گوشی های هوشمند

بر اساس گزارش های منتشر شده شرکت سامسونگ در سال گذشته حدود ۲۹۲.۳ میلیون فروش داشته که بیشتر از فروش ۲۰۸.۸ میلیونی اپل یوده است. شرکت هواوی هم در رتبه سوم با ۲۰۶ میلیون دستگاه قرار گرفت. به نظر ما شرکت هواوی با توجه ه جریانات خود عملکردی بی نظیر داشته است.

سال گذشته میزان فروش سامسونگ حدود ۸ درصد کاهش داشت و این موضوع برای شرکت اپل حدودا ۳.۲ درصد بود ولی با رشد خیره کننده ۳۳% عملکردی بی نظیر داشت. اگر ترندها ادامه دار باشند باید شاهد اینکه هواوی به بهترین تولیدکننده گوشی های هوشمند تبدیل شود ، عادت کنیم.

فعالیت های هواوی در سال ۲۰۱۹

باید دید که نهایت چه اتفاقی برای این شرکت در سال ۲۰۱۹ رخ خواهد داد ، آیا این کمپانی می تواند نگاه کاربران را در سال جدید به خود جلب کند یا خیر؟ تمام این موارد را زمان به ما نشان خواهد داد و شکی نیست که شرکت هواوی برای سال ۲۰۱۹ برنامه های جذابی در ذهن دارد.

نظر شما در مورد شرکت هواوی و فعالیت این شرکت در سال ۲۰۱۹ چیست؟ آیا این شرکت می تواند نگاه کاربران را به خود جلب کند؟

منتظر نظرات شما دوستان در این زمینه در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار