آیا به زودی شاهد پرچم‌دار 5جی نوکیا خواهیم بود؟

0
141

با توجه به شرکت کردن کمپانی نوکیا در نشست Qualcomm Snapdragon Tech Summit و صحبت در مورد فناوری 5 جی و همچنین ارائه گوشی جدیدش 2 روز بعد از این نشت، شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد گوشی جدید نوکیا یک پرچم‌دار 5جی است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از phonearena، چند روز پیش نوکیا اعلام کرد که در 5 دسامبر گوشی جدید خود را عرضه می‌کند. البته جزئیاتی در مورد این گوشی هوشمند، اینکه پرچم‌دار است یا یک گوشی میان رده؛ وجود ندارد.

مدیر ارشد محصولات نوکیا، آقای Juho Sarvikas توئیت کرده است که در نشست آینده Qualcomm Snapdragon Tech Summit روی صحنه می‌رود؛ رویدادی که در آن کوالکام در مورد تراشه‌های آینده خود حرف می‌زند. به گفته آقای Sarvikas، در این نشست در مورد برنامه‌ها و اهداف نوکیا در مورد گوشی‌های 5 جی گفت‌وگو شده و اطلاعاتی بیان خواهد شد. تاریخ دقیق این نشست سه‌شنبه 3 دسامبر است.

بنابراین، نوکیا در مورد برنامه‌های 5 جی در گوشی‌های هوشمند خود در تاریخ 3 دسامبر صحبت خواهد کرد؛ درحالی‌که گوشی جدید خود را بلافاصله و 2 روز بعد، در تاریخ 5 دسامبر رونمایی می‌کند. نزدیک بودن تاریخ این دو رویداد برای نوکیا، آیا نشان‌دهنده ارائه یک گوشی پرچم‌دار مجهز به 5 جی نیست؟

شایعات پیشین حاکی از آن بود که نوکیا قصد دارد گوشی بالا رده 5جی خود را MWC 2020 رونمایی کند. بنابراین باید تا زمان نشست Qualcomm Snapdragon Tech Summit صبر کنیم و منتظر بمانید تا ببینیم کدام یک از این دو شایعه به حقیقت می‌پیوندد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها