آیا شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک به دنبال پول شما هستند؟

0
124
آیا شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک به دنبال پول شما هستند؟

امروز در این خبر قصد داریم تا به بررسی شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک بپردازیم و به این موضوع پی ببریم که آیا این شبکه های اجتماعی به دنبال پول کاربران هستند یا خیر. قطعا این موضوع می تواند برای شما دوستان جالب توجه باشد.

ورود بخش خرید به شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک

خرید در شبکه اجتماعی اینستاگرام هر روز بزرگتر از روزهای قبل می شود و مارک زاکربرگ هم این موضوع را اعلام کرده است که بخش داد و ستد در اینستاگرام از هدف های اصلی و جدی این شبکه اجتماعی در سال 2019 است اما این کمپانی به نظر می رسد که اسب تروآ را آماده کرده اند تا کمی از حساسیت های اخیر کاربران و رسانه از خود بکاهند. یکی از این اسب های تروآ کمپانی فیسبوک اضافه کردن استیکر خیریه به بخش استوری اینستاگرام است.

اضافه شدن افزونه استیکر خیریه به استوری شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک

اگر بخواهیم انصاف را رعایت کنیم ، این استیکر خیریه می تواند راهی آسان برای کمک های خیریه باشد و نسخه فیسبوک آن هم تا الان حدود یک میلیارد دلار توانسته مبالغی را جمع آوری کند. اضافه شدن این افزونه می تواند کمک فوق العاده مناسبی برای ارگان های بزرگ و خیریه در طولانی مدت باشد اما موضوع مهمی که شما دوستان باید به آن توجه کنید این است که هدف اصلی و اساسی دو شبکه اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک در این کار درآمدزایی است.

پس اضافه شدن شماره کارت های اعتباری کاربران به برنامه فیسبوک و اینستاگرام می تواند راهی مناسب برای این دو شبکه اجتماعی باشد که زمانی کالایی را در آینده به این برنامه ها اضافه کردند ، به راحتی به فروش برسانند.اضافه شدن افزونه استیکر خیریه به استوری شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک

زمان رونمایی از این افزونه های جدید

کُد های مربوط به این موضوع در شبکه اجتماعی اینستاگرام دیده است و حتی سخنگوی فیسبوک هم این موضوع را تایید کرده است که برنامه هایی در این زمینه دارند و در ماه های آینده این موضوع را عملی خواهند کرد. موضوعی که باید کاربران به آن توجه کنند این است که فیسبوک پس زمینه طولانی در زمینه جمع آوری اطلاعات کاربران دارد و اگر در این زمینه با مشکلی مواجه شود می تواند باعث مشکلات بزرگ و اساسی برای کاربران شود.

آینده فیسبوک و اینستاگرام پس از اضافه شدن این افزونه

باید دید که در نهایت چه زمانی این افزونه به شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک اضافه خواهد شد و آیا بازخورد مناسب از سوی کاربران مواجه خواهد شد یا خیر. یکی از مسائل نگران کننده در این زمینه می تواند به موضوع اتفاقات اخیر فیسبوک برگردد که تا چه حد در معرض حمله هکرها و افشای اطلاعات کاربران قرار دارد. امیدواریم که این مشکل پس از اضافه شدن این افزونه دیگر دیده نشود ، چون جبران خسارت این موضوع اصلا آسان و راحت نخواهد بود.

نظر شما در مورد تغییرات آینده شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام چیست؟ آیا این افزونه می تواند باید رشد بیشتر درآمدزایی این دو شبکه اجتماعی شود یا خیر.

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید