آیتم‌های جنگ ستارگان برای علاقمندان به فورتنایت

0
533

فورتنایت نه تنها در جایگاه یکی از مهم‌ترین بازی‌های تمام تاریخ قرار دارد، بلکه به نظر می‌رسد به محل مناسبی هم برای تبلیغات فیلم‌ها تبدیل شده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، این بازی محبوب سبک بتل رویال اخیرا یک صحنه‌ی کاملا جدید و دیده نشده از فیلم جدید Star Wars: The Rise of Skywalker را در یکی از جشنواره‌های داخل بازی نمایش داد و مهم‌تر از آن، شما اکنون در بازی به Lightsaber ها هم دسترسی دارید.

بازی‌بازان در روز شنبه، پس از رفع قطعی سرورهای بازی، شاهد تعقیب و گریز یک Millennium Falcon با جنگنده های TIE بودند.

پس از یک نبرد هوایی سریع و کوتاه، فالکون فرود آمده و کارکتر جف کیلی (خالق و تهیه کننده ی Game Awards) از سفینه پیاده شد و جی-جی آبرامز را در داخل بازی به مخاطبان معرفی کرد.

در صحنه ای که از فیلم نمایش داده شد، ما کارکتر های Ray، Finn و Poe را در حال نفوذ به یک سفینه ی First Order بودیم.

پس از آن هم Ray در مواجه با نیرو های مسلح سفینه، از قدرت های ذهنی جدای خود استفاده می کند.

پس از این کلیپ کوتاه، بازی کنان رنگ مورد علاقه ی خود را برای Lightsaber ها انتخاب کرده و کمی بعدتر، جنگنده‌های TIE به سمت بازی بازان حمله کردند.

ناگهان آسمان تاریک و زمان متوقف شد و صدایی شبیه به صدای امپراطور Palpatine به بازی بازان گفت که این روز، روز Sith خواهد بود.

پس از عقب نشینی TIE Fighter ها، یک کیف در محل قبلی فالکون ظاهر شد و بازی بازان با مراجعه به آن، Lightsaber های خود را با رنگ های انتخابی دریافت کردند.

علاوه بر آن، اکنون چالش‌های مربوط به Star Wars هم اکنون در بازی در دسترس هستند و پاداش تکمیل کردن آنها هم Emote های جدید خواهد بود.

پس از این جشنواره، کاشفان اطلاعات اعلام کردند که آیتم‌های مربوط به جنگ ستارگان احتمالا تا چند روز آینده در فروشگاه بازی ظاهر خواهند شد.

دو تا از اسکین هایی که تا الان کشف شده اند، مربوط به Kylo Ren و Zorii Bliss هستند.

بقیه‌ی این اسکین‌ها قرار است به صورت پاداش چالش‌های مختلف ظاهر شوند و این چالش‌ها هم قرار است تا 23 دسامبر ادامه داشته باشند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها