آیفون بعدی زودتر از موعد مورد انتظار به بازار می آید

کالاسودا – اپل در سال ۲۰۱۸ برنامه رونمایی دو گوشی آیفون ایکس پلاس یا آیفون SE 2 را خواهد داشت که هر دو بخشی از برنامه رونمایی این شرکت هستند.

اما به نظر میرسد که گوشی های امسال اپل زودتر از موعد عرضه شوند. گوشی iphone SE 2  گوشی است که ما مدتها پس از رونمایی iphone SE منتظر آن بودیم.

نسل بعدی ایفون SE 2 احتمالا دارای مجموعه ای از مشخصات است که آن را تبدیل به بازیگری برتر در میان گوشی های میان رده کرده است. به نظر میرسد که برنامه زمانبندی ایفون SE 2 ماه می برنامه ریزی شده باشد و نسبت به سال قبل زودتر از موعد وارد بازار شود. ایفون جدید تمام ویژگی های نسل قبل خود را حفظ کرده است و دارای ویژگی هایی همانند تماس وای فای، اینترنت نسل چهارم، بلوتوث ۵ ، ios11 و دسترسی به سیستم اپل پی، حسگر شناسایی لمسی و NFC خواهد بود. همچنین پردازنده فیوژن A10 نیز ظاهرا روی برد این گوشی وجود دارد و دوربین تک لنزی است.

در حالیکه این احتمال وجود دارد که اپل بتواند از حالت تک لنزی به ۲ لنزی تبدیل شود، اما منابع این ادعا را رد میکنند. همچنین بعید به نظر میرسد که iphone SE 2 دارای قابلیتهای شارژ بی سیم داخلی باشد. آیفون SE 2 به احتمال زیاد جایگزین خلف آیفون SE خواهد شد و میتواند فروش ایفون ۷ را تکرار کند.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

قبلی «
بعدی »

اخبار