اپل

برخی اطلاعات آیفون ۶.۱ اینچی لو رفت

کالاسودا -

کالاسودا- تصاویری از آیفون ۶.۱ اینچی منتشر شده است که به نظر می رسد یکی از سه دستگاهی باشد که در ماه نوامبر معرفی خواهد شد. بدین ترتیب اپل سه گوشی هوشمند آیفون را در سه مدل ۵.۸ اینچی ،۶.۱ اینجی و ۶.۵ اینچی معرفی خواهد کرد.

با توجه به شایعات پیرامون گوشی های نسل جدید آیفون به نظر می رسید که هر سه گوشی امسال با صفحه نمایش OLED منتشر خواهد شد اما امروز تصاویری منتشر شد که نشان می دهد دستگاه آیفون ۶.۱ اینچی با صفحه نمایش IPS LCD روانه بازار خواهد شد. این تصاویر نشان می دهد که این گوشی ۶.۱ انچی شباهت های بسیاری زیادی با نسخه آیفون ایکس دارد. طراحی صفحه نمایش نسبت تصویر ۱۹.۵ به ۹ ،فریم آلومینومی و جنس بدنه پشت این دستگاه به طور کامل شبیه به آیفون ایکس خواهد بود.

اما این تصاویر یک نکته جالب در خود دارد که نشان می دهد این آیفون ۶.۱ اینچی قیمتی پایین تر از دو مدل قبلی خواهد داشت و آن هم استفاده از یک لنز به عنوان دوربین اصلی و صفحه نمایش IPS LCD است که نشان می دهد این دستگاه ارزان قیمت ترین گوشی هوشمند کمپانی اپل در سال جاری خواهد بود.

خبر های منتشر شده از آیفون ۶.۱ اینچی نشان می دهد کمپانی اپل برای ساخت پنل این گوشی هوشمند قصد دارد با کمپانی های LG و JDI همکاری کند تا بتواند گوشی هوشمند ارزان تری را روان بازار کند. ساخت این گوشی هوشمند از آن جهت اهمیت دارد که بسیاری از کاربران و علاقه مندان این برند به دلیل قیمت بالای گوشی های آیفون در سال جدید توان خرید این گوشی هوشمند را نداشتند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا اگر یکی از گوشی های این برند با قیمتی در حدود پرچم داران اندرویدی عرضه شود این گوشی هوشمند را ترجیح می دهید یا سیستم عامل اندروید را انتخاب میکنید؟

  با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا