دسته‌بندی نشده

همه اطلاعات از ظاهر آیفون جدید فاش شد

کالاسودا - کالاسودا- تصویر جدید از آیفون ۹ منتشر شد. این روز ها بسیاری از کاربران و علاقه مندان برند اپل منتظر گوشی هوشمند اقتصادی آیفون که قرار است با نام آیفون ۹ به فروش برسد هستند. این برند قدرتمند که این روز ها تمرکز خاصی بر روی گوشی های هوشمند جدید خود دارد تصویری را منتشر کرد که به ظاهر آیفون ۹ بسیار نزدیک است. این تصویر منتشر شده تمام شایعات و اخبار منتشر شده در مورد آیفون ۹ را تحت پوشش خود قرار می دهد.

همانطور که از مدت ها پیش معلوم شده بود آیفون ۹ صفحه نمایش ۶.۱ اینچی دارد که کمی از آیفون ایکس موجود در بازار بزرگتر است. این گوشی هوشمند ابعاد به نظر خوبی را هم برای خود دارد و بدون شک با یکی از خوش ساخت ترین گوشی های مقرون به صرفه این برند قدرتمند همراه خواهیم بود.

مدتی پیش شایعاتی ایجاد شد که نشان می داد اپل قصد دارد از یک لنز بسیار بزرگ برای این گوشی هوشمند  تک دوربینه فراهم سازد و این خبر نیز توسط کمپانی اپل تایید شد تصویر منتشر شده نیز دقیقا همین موضوع را بیان می کند و لنزی بزرگ تر از لنز های گوشی های آیفون را با خود به همراه دارد. البته هنوز اطلاعات زیادی از این لنز منتشر نشده است اما بدون شک قابلیت های کمتری در مقایسه با نسخه های دیگر گوشی های سال آیفون دارد.

در تصویر منتشر شده فلش ال ای دی آیفون جدید نیز مشخص است و اپل برای ساخت آیفون ۹ خود از فلاش ال ای دی دو رنگ استفاده کرده است . هنوز این تصویر مورد تایید اپل قرار نگرفته است اما این تصویر تمام شایعات در مورد این گوشی هوشمند قدرتمند را تایید می کند.

مدتی پیش نیز خبری منتشر شده بود که حکایت از رنگ های آیفون جدید دارد. به نظر می رسد با رنگ های خاکستری، سفید، آبی، قرمز و نارنجی در کنار رنگ طلایی آن بسیار به بازار این برند پرطرفدار جذابیت خواهد بخشید. وجود رنگ های متنوع کاربران را به یاد گوشی خوشمند آیفون اس ای می اندازند موبایلی خوش قیمت که تجربه ی بسیار خوبی را برای کاربران رقم زد. ظاهر این گوشی ۶۹۹ دلاری نیز به نظر پرطرفدار خواهد بود.

حال تصویر موجود نشان می دهد که این برند قدرتمند قصد دارد با عرضه ی شایعات مختلف سعی داشته باشد که نیاز های کاربران و علاقه مندیهای آن ها را با استفاده از طرح شایعات مطرح کند روشی که بسیاری از برند ها با مشخص کردن قسمت مشخصات آن این کار را انجام می دهند و بسیار اتفاق مثبتی هم برای سازندگان و هم برای کاربران محسوب می شود. نظر شما چیست آیا علاقه دارید  آیفون جدید که به نظر پرفروش ترین گوشی آیفون در سال جاری برای برند اپل باشد چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار دهد؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

آیا مراکز مخابراتی می توانند مشترکان را وادار به خرید اینترنت اجباری کنند؟
طول عمر باتری موبایل خود را افزایش دهید
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برو بالا