آینده دنیای کامپیوتر و گیم چگونه خواهد بود؟

0
184
Man using mouse payments online shopping and icon customer network connection fast speed, m-banking and omni channel

فکر کردن در مورد آینده خوب است و این همان کاری است که گروهی از اندیشمندان در انجمن محاسبات بین المللی آینده”، تحت کنفرانسی که اخیرا در موزه تاریخ رایانه در Mountain View  کالیفرنیا برگزار کردند، انجام دادند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از ونچربیت، طبق گفته TIFCA که توسط گروهی از شرکای محاسباتی مانند Intel ، AMD و Nvidia ایجاد شده است، این رویداد مربوط به دوره آینده هر مکان ، زمان و تجربیات کاربران در دستگاه ها و از طریق فضای ابری است. در این رویداد مدیران مختلفی صحبت کردند و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند.

بیشتر آنها عقیده داشتند که بحث محاسبات در آینده به تقاطع سیستم های هوش مصنوعی و تعامل انسان در فضای آموزشی و سرگرمی مربوط خواهد شد. بسیاری از پتانسیل های غیرقابل استفاده در توانایی انسان وجود دارد که می توان با استفاده از سیستم های هوش مصنوعی از آنها استفاده کرد. به طور کلی سیستم های آینده، محاسبات سریعتر، طراحی بهتر و سیستم های الگوریتمی بهینه تری خواهند داشت و می توانند پیشرفت های زیادی ایجاد کنند.

به گفته این کارشناسان، در خصوص گیمینگ نیز در آینده ای نزدیک سرگرمی های تعاملی تا جای ممکن در دسترس همه خواهد بود. همچنین مجازی سازی و واقعیت مجازی نیز به رشد جدیدی در صنعت گیم خواهد رسید.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها