سامسونگ

آینده گوشی های منعطف سامسونگ به چه شکل خواهد بود؟

آینده گوشی های منعطف سامسونگ به چه شکل خواهد بود؟

کالاسودا - به تازگی خبری جالب در مورد گوشی های منعطف سامسونگ منتشر شده که نشان می دهد این گوشی ها در آینده نزدیک چه شکلی خواهند داشت. قطعا این موضوع می تواند برای شما جالب توجه باشد.

آینده گوشی های منعطف سامسونگ

ماه گذشته شرکت سامسونگ با رونمایی از اولین گوشی منعطف خود یعنی Galaxy Fold نگاه همه کاربران را به خود جلب کرد. حالا به نظر می رسد که این غول تکنولوژی روی دومین گوشی منعطف خود کار می کند ولی طراحی متفاوت و خاصی دارد. این پتنت توسط سامسونگ آماده شده و احتمال دارد شبیه ساعت های هوشمند باشد. بر خلاف گوشی Galaxy Fold که مانند یک کتاب تا می شود ، این گوشی هوشمند همانند مچ بند روی دست بسته می شود.

ویژگی های این گوشی منعطف

زمانی این گوشی جمع می شود ، صفحه نمایش آن به بیرون خواهد تا کاربر بتواند از آن به راحتی استفاده کند. بخش های بالایی و پایینی گوشی احتمالا تا نخواهند شد بتوان دوربین و دیگر بخش های گوشی را روی آن قرار خواهد گرفت. البته عکس هایی که در ادامه خواهید دید شکل احتمالی این گوشی خواهد بود.

نظر شما دوستان در مورد این گوشی چیست؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها خواهیم بود.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا