اخبار

ابزاری که می تواند تمام لحظات ارزشمند زندگی را ضبط کند

ابزاری که می تواند تمام لحظات ارزشمند زندگی را ضبط کند|کالاسودا

کالاسودا- ابزاری که می تواند تمام لحظات ارزشمند زندگی را ضبط کند|کالاسوداکالاسودا_دستیار تصویر و عکسبرداری Frontrow Ubiquiti محصولی ارزشمند است که به کاربران این فرصت را می دهد تا به شکل زندهن از جریان زندگی خود تصویر تهیه کنند.

این روزها دیدن افرادی که در کوچه و خیابان و یا مهمانی ها دوربین به دست گرفته و عکس و فیلم می گیرند کم نیست. به لطف تکنولوژی بسیاری از افراد عادت کرده اند به ثبت وقایع روزمره زندگی خود بپردازند.

وقایعی که از دید آن ها ارزشمند است و می تواند بعدها تبدیل به خاطراتی مهم شود. اما موضوع اینجاست که گاهی شرایط به شکلی پیش می رود که امکان در دست گرفتن دوربین و ثبت وقایع مختلف چندان ساده نیست. چرا که شما در حال حرکت، ورزش ، قایق سواری و یا حتی پذیرایی از مهمان ها هستید.

درواقع گرچه گوشی های هوشمند به کاربران فرصت باور نکردنی برای ضبط و ضبط هر یک از موارد را ارائه می دهند، اما در دست گرفتن تلفن های همراه و حرکت درفضای مهمانی ها و مجالس، فرصت للذت بردن از شرایط را کاهش می دهد.  به همین دلیل هم هست که  Ubiquiti FrontRow به عنوان یک راه حل منحصر به فرد عمل می کند.

Frontrow-Ubiquiti|کالاسودا

این دستگاه دارای یک دوربین فیلمبرداری زنده است که مانند یک گردنبند شیک به نظر می رسد. این سیستم با استفاده از تکنولوژی تثبیت کننده تصویر، مثل یک  دستگاه مخفی عمل کرده و می تواند مهمترین لحظات زندگیتان را جذب و به اشتراک بگذارد.

شما می توانید حتی پشت یک میز بنشینید و از فضایی که در اطراف شما در جریان است، لذت ببرید Ubiquiti می تواند تا دو ساعت زنده از جریان اتفاقات پیرامون شما فیلم و عکس تهیه کند.

بنابراین به عقیده بسیاری از کاربران این محصول، همراهی مناسب برای یک کنسرت یا رویداد ورزشی است .به علاوه،این  دستگاه می تواند تا 16 ساعت فیلم برداری بی وقفه داشته باشد . و سپس  با یک پورت USB شارژ شود.

مطالب مرتبط

برو بالا