لینکدین ابزار ایونت خود را آزمایش می کند

لینکدین ابزار ایونت خود را آزمایش می کند

لینکدین ابزار ایونت خود را آزمایش می کندکالاسودا – شبکه اجتماعی لینکدین، آزمایش ابزار رویداد ها یا Event خود در شهرهای نیویورک و سان فرانسیسکو شروع کرد.

لینکدین در حال تبدیل شدن به شبکه ای برای متخصصان و کسب و کارهاست. این شبکه اجتماعی امروز اعلام کرد که شروع به تست یک ابزار رویداد جدید با گروه منتخبی از کاربران سان فرانسیسکو و نیویورک کرده است. لینکدین قصد دارد تا در چند ماه آینده این ویژگی را در سطح جهانی به نمایش بگذارد.

این ویژگی بسیار شبیه به ویژگی ایونت ها و طرز نمایش آنها روی فیس بوک است. بنابراین شما می توانید ببینید که چه کسی می تواند در این رویداد حضور داشته باشد، از دیگران دعوت به حضور کند و با سایر کاربران این رویداد در صفحه تماس ها گپ بزند.

نظر مدیر محصولات در مورد ابزار ایونت

مدیر محصولات لینکدین، آشو دوبی، در این باره بیان کرد: «در طول این دوره آزمایشی، سازمان ها قادر خواهند بود که ایونت های عمومی ایجاد کنند. همچنین آنها می توانند این ایونت ها را فقط برای اعضای گروه شان نیز ایجاد کنند. هنوز تب یا فیدی وجود ندارد که کاربران بتوانند از ایونت های دیگر باخبر شوند». این ویژگی در حال تست است و دوبی اعتقاد دارد که می شود روی این ویژگی مانور بیشتری داد.لینکدین ابزار ایونت خود را آزمایش می کند

سازماندهی رویدادها در میان کاربران

با توجه به اینکه لینکدین در حال حاضر حدود 580 میلیون کاربر دارد، علاقه مند به افزایش قدرت فعالیت هایی است که در گروه هایی مانند سازمان ها و فارغ التحصیلان است. جالب است بدانید که این سایت پیش از این از ویژگی ایونت ها استفاده نکرده بود. از سوی دیگر، لینکدین معمولا به عنوان یک مکان برای برقراری ارتباط با افراد دیگر در زندگی واقعی دیده نمی شود و بیشتر برای آشنایی با زندگی حرفه ای افراد است و به کار سازمان های استخدام کننده می آید. بنابراین جالب خواهد بود که کاربران و گروه ها برای سازماندهی رویداد های خود و دعوت گروه های متخصص به این ایونت ها از ویژگی Event  استفاده کنند.

فعلا هیچ ویژگی ارزشمندی در مورد این ابزار ایونت لینکدین وجود ندارد، چرا که فیس بوک پیش از این تلاش کرده بود که این ابزار را با نقاط قوت زیادی در اختیار کاربران قرار دهد تا ویژگی های شبکه اجتماعی حرفه ای را به مجموع ویژگی های خود اضافه کند. لینکدین همچنین اعلام کرد که این پلتفرم آموزشی آنلاین، آموزش های خاصی را به طرفین سوم شخص ارائه خواهد کرد و آن را در 13000 دوره آموزش می دهد.

 با ما در صفحه اینستاگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها