اتوماسیون ابری، کلید امنیت سایبری در آینده

تحقیق Delinea به چالش‌های امنیتی پیش روی یک صنعت می‌پردازند و به نیروی کاری متعادل و متشکل از افراد متخصص و اتوماسیون ابری اشاره می‌کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از venturebeat، بعد از همه گیری، کسب و کارها متوجه شده‌اند که کارکنانشان تمایل ندارند به این زودی به طور تمام وقت به دفترهایشان باز گردند. بسیاری از کسب و کارها در دو سال گذشته تلاش کردند تا در طوفان عدم اطمینان و تغییرات سریع، به ثبات برسند. اما در مورد آینده چطور؟

این گزارش نشان می‌دهد که اتوماسیون ابری یک کلید امنیتی سایبری در آینده است.

در این بررسی هشتاد و شش درصد از پاسخ دهندگان در حال تجزیه و تحلیل راه‌هایی برای خودکارسازی دسترسی‌ها، به ویژه برای دسترسی ممتاز هستند؛

اما با وجود افزایش 68 درصدی، تهدیدات زیادی وجود دارد.

پنجاه و نه درصد از پاسخ دهندگان ابراز کردند که عامل اصلی نیاز آنها به امنیت، دسترسی آنها به محیط‌های IT پیچیده و چند ابری است.

این تحقیق به یک جنبه‌ی دیگر نیز اشاره می‌کند؛ اعتماد بیش از حد به این اقدامات امنیتی، می‌تواند منجر به یک فاجعه امنیتی شود.

این نظرسنجی نشان داد که سازمان‌ها بیش از حد به اقدامات امنیتی خود اطمینان پیدا می‌کنند. 83 درصد از پاسخ‌دهندگان به کنترل‌های دسترسی فعلی خود مطمئن هستند، حتی با وجود اینکه از هر سه شرکت، دو شرکت پذیرفته‌اند که قربانی حملات سایبری شده‌اند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها