احتمال وجود شارژر بی سیم در گوشی های جدید گوگل

0
566

کالاسودا_ تا به حال خبرهای بسیاری در زمینه گوشی های جدید گوگل یعنی Pixel 3  و Pixel 3 XL منتشر شده است اما اضافه شدن شارژر بی سیم به این گوشی ها جذابیت آنها را بیشتر می کند.

وجود شارژر بی سیم در گوشی های جدید گوگل

در ادامه خبرهای منتشر شده در زمینه گوشی های Pixel 3 و Pixel 3 XL ، شایعاتی در زمینه ارائه شارژر بی سیم برای این گوشی ها منتشر شده است که می تواند جالب باشد. اگر بخواهیم مدارک بیشتری در مورد وجود این شارژر بی سیم ارائه کنیم ، می توانیم به وجود مدرکی اشاره کنیم که در یکی از برنامه های بتا گوگل دیده شده است.

هنوز جزئیات زیادی در مورد این موضوع منتشر نشده است اما با توجه به این انیمیشن ، کاربران می توانند عکس های خود را به صورت نمایش اسلاید روی این گوشی ها مشاهده کنند.

شواهد و مدارک جدید در مورد شارژر بی سیم

در ادامه این شواهد می توانیم به وجود یک سری کد که در برنامه دستیارصوتی گوگل پنهان شده بود نیز اشاره کنیم. این امکان وجود دارد که شما بتوانید از برنامه دستیارصوتی گوگل بدون باز کردن گوشی خود استفاده کنید. در ادامه این انیمیشن که در تصویر زیر مشاهده می کنید می توانیم به تغییرات جدید در اعلان های اختصاصی چون آلارم ، تقویم ، مراسم ها ، پیام ها و موسیقی ها اشاره کنیم.

تاریخ رونمایی از گوشی های جدید گوگل

قطعا ما خبرهای بیشتری در مورد گوشی های جدید گوگل یعنی Pixel 3 و Pixel 3 XL در تاریخ 9 اکتبر و در مراسم اختصاصی این شرکت خواهیم شنید ولی اگر خبرهای تازه در مورد گوشی های جدید گوگل به دست ما برسد ، آنها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

گوشی های Pixel 3 و Pixel 3 XL پرچم داران جدید این شرکت هستند و شرکت گوگل تلاش های بسیاری داشته که بتواند بهترین گوشی ها را به بازار عرضه کند. قطعا ما طی روزهای آینده خبرهای بیشتری در مورد گوشی های جدید شرکت گوگل خواهیم شنید که می تواند علاقمندان و کاربران این برند را بیش از پیش هیجان زده کند. کاربران این شرکت امیدوارند که گوشی های سری جدید با کمترین میزان باگ و خطا به بازار عرضه شوند تا همگان بتوانند از این گوشی های پرچم دار جدید به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر با ما به اشتراک بگذارید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها