ادامه روند کاهش قیمت موبایل در ایران

0
۱۲
ادامه روند کاهش قیمت موبایل در ایران

قیمت گوشی موبایل در ایران با وجود اعمال بیشتر آمریکا در کنار کاهش قیمت ارز، کاهش قیمت مورد توجهی داشته است.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، در این میان گوشی سامسونگ اس ۱۰ با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت 10 میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده و مدل اس ۱۰ پلاس با همان میزان حافظه 11 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد‌. گرانترین گوشی سامسونگ در ایران اس ۱۰ پلاس با حافظه ۵۱۲ گیگا بایت است که 12 میلیون و 200 هزار تومان معامله می شود.

گوشی های گران قیمت بازار ایران یعنی آیفون های اپل نیز کمی کاهش قیمت داشته اند و امروز آیفون ایکس اس مکس ۲۵۶ گیگا بایت 19 میلیون و 900 هزار تومان به فروش رسیده است. مدل ایکس اس ۲۵۶ گیگا بایت آیفون 18 میلیون و 200 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هواوی نیز گوشی مدل میت ۲۰ با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت را 8 میلیون و 200 هزار تومان و میت ۲۰ پرو با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت را 11 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رساند. مدل های جدیدتر هواوی یعنی پی ۳۰ با حافظه 256 گیگا بایت 10 میلیون و 100 هزار تومان و پی ۳۰ پرو با حافظه ۲۵۶ گیگا بایت 15 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسند.

شیائومی نیز ام آی ۹ با حافظه 64 گیگا بایت را 8 میلیون تومان به فروش می رساند. نوکیا هم گرانترین و جدیدترین مدل گوشی خود را با عنوان نوکیا ۸/۱ با حافظه داخلی ۶۴ گیگا بایت را 6 میلیون و 200 هزار تومان در بازار ایران قیمت گذاری کرده است.

این قیمت ها در حالی منتشر شده که بازار ایران نسبت به هفته های گذشته تقریبا قیمت هایش حالت نزولی به خود گرفته است. نوسان قیمت ارز و بسته شدن سیستم واردات موبایل رجیستری مسافری می تواند از جمله عوامل این تغییر قیمت ها باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از