ادامه روند کاهش قیمت موبایل در ایران

ادامه روند کاهش قیمت موبایل در ایران

قیمت گوشی موبایل در ایران با وجود اعمال بیشتر آمریکا در کنار کاهش قیمت ارز، کاهش قیمت مورد توجهی داشته است.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، در این میان گوشی سامسونگ اس ۱۰ با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده و مدل اس ۱۰ پلاس با همان میزان حافظه ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد‌. گرانترین گوشی سامسونگ در ایران اس ۱۰ پلاس با حافظه ۵۱۲ گیگا بایت است که ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می شود.

گوشی های گران قیمت بازار ایران یعنی آیفون های اپل نیز کمی کاهش قیمت داشته اند و امروز آیفون ایکس اس مکس ۲۵۶ گیگا بایت ۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش رسیده است. مدل ایکس اس ۲۵۶ گیگا بایت آیفون ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

هواوی نیز گوشی مدل میت ۲۰ با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت را ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و میت ۲۰ پرو با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت را ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می رساند. مدل های جدیدتر هواوی یعنی پی ۳۰ با حافظه ۲۵۶ گیگا بایت ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و پی ۳۰ پرو با حافظه ۲۵۶ گیگا بایت ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسند.

شیائومی نیز ام آی ۹ با حافظه ۶۴ گیگا بایت را ۸ میلیون تومان به فروش می رساند. نوکیا هم گرانترین و جدیدترین مدل گوشی خود را با عنوان نوکیا ۸/۱ با حافظه داخلی ۶۴ گیگا بایت را ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار ایران قیمت گذاری کرده است.

این قیمت ها در حالی منتشر شده که بازار ایران نسبت به هفته های گذشته تقریبا قیمت هایش حالت نزولی به خود گرفته است. نوسان قیمت ارز و بسته شدن سیستم واردات موبایل رجیستری مسافری می تواند از جمله عوامل این تغییر قیمت ها باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار