مایکروسافت به ادغام اوت‌لوک با جی‌میل فکر می‌کند

0
98

به زودی از طریق اوت‌لوک مایکروسافت خود قادر به چک کردن جی‌میل خود خواهید بود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از اوبرگیزمو، بسیاری از کاربران از چند حساب کاربری جی‌میل برای امور شخصی و شغلی خود استفاده می‌کنند. این به آن معناست که همه ما لزوما از تمام سرویس دهندگان ایمیل به طور همزمان استفاده نمی‌کنیم و ممکن است از جی میل برای امور شخصی و دیگر شرکت های سرویس دهنده ایمیل برای خدمات شغلی خود استفاده کنیم.

اگر می‌خواهید به دنبال راهی برای ادغام همه ایمیل‌های خود باشید ، ممکن است خوشحال شوید که بشنوید مایکروسافت در حال آزمایش ادغام سرویس Outlook در Gmail است.

این موضوع توسط Florian B (پادکستر مایکروسافت) بیان شده است. او تصویری در توییتر به اشتراک گذاشت که به نظر می‌رسد کاربران اوت لوک می‌توانند یک حساب جی‌میل را به این پلتفرم اضافه کنند.

به این ترتیب کاربران می‌توانند با استفاده از اوت لوک به ایمیل های سرویس جی‌میل خود نیز دسترسی داشته باشند و نیازی به ورود مجدد به پلتفرم جی‌میل نباشد. این کار موجب صرفه جویی در وقت کاربران و عدم استفاده از برنامه های مختلف برای ورود به جی میل می شود.

البته باید خاطر نشان کرد که این ویژگی هنوز نهایی نشده و مایکروسافت فعلا در حال تست آن است. چرا که برخی از کاربران شکایت کرده اند که هنوز به این ویژگی دسترسی ندارند. بنابراین اگر این ویژگی را نمی بینید، بهتر است صبور باشید.

 

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها