ادغام اینستاگرام و مسنجر فیسبوک در بروزرسانی جدید

به نظر می‌رسد فیس بوک قصد ادغام سیستم چت اینستاگرام و مسنجر فیسبوک را دارد. عصر روز جمعه، چندین ویرایشگر در The Verge  و در هر دو سیستم عامل iOS و Android ؛ متوجه بروزرسانی جدیدی در برنامه گوشی همراه اینستاگرام شدند. این به روز رسانی‌ها همراه با پیام‌هایی مانند “راهی جدید برای ارسال پیام در اینستاگرام ” و همچنین لیستی از ویژگی‌های جدید از جمله “ظاهر زیبا و و رنگارنگ در چت‌ها”، ایموجی های جدیدتر، swipe-to-reply و ویژگی جدید ” گفتگو با دوستانی که از فیس بوک استفاده می‌کنند ” ظاهر شد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از theverge، پس از بروزرسانی، نماد دایرکت مسیج/ DM در سمت راست بالای اینستاگرام با آرم Facebook Messenger جایگزین می‌شود. با این حال، حداقل در زمان نگارش این مقاله، امکان پیام دادن کاربران فیس بوک از اینستاگرام وجود ندارد.

اما فیس بوک برنامه‌هایی برای یکی کردن سیستم عامل‌های پیام رسانی محبوب خود آغاز کرده تا امکان ارسال پیام‌های متقابل در Messenger، Instagram و WhatsApp ایجاد شود.

گفته می‌شود فیس بوک در حال بازسازی زیرساخت‌هایی است تا کاربرانی که فقط در یکی از برنامه‌های مذکور عضو هستند؛ با استفاده از برنامه‌های مختلف فیسبوک با هم در ارتباط باشند.

فیس بوک در سال 2012 اینستاگرام را با قیمت 1 میلیارد دلار در سال 2014 واتس اپ را با قیمت 19 میلیارد دلار خریداری کرد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها