اخبار

ادغام بزرگ فیس بوک ؛ کاربران واتس آپ و مسنجر و اینستاگرام یکی می شوند؟

ادغام بزرگ فیس بوک ؛ کاربران واتس آپ و مسنجر و اینستاگرام یکی می شوند؟

کالاسودا - طی برنامه اخیر فیس بوک، کاربران مسنجر فیس بوک، اینستاگرام و واتس آپ قادر خواهند بود که به یکدیگر پیام ارسال کنند. درواقع تمام این اپلیکیشن ها از رمزنگاری End-to-End پشتیبانی خواهند کرد.

فیس بوک در حال کار روی مشترک کردن پیام رسانی میان پیام رسان های فیس بوک مسنجر، اینستاگرام و واتس آپ است.

ارتباط با دیگران در تمام اکوسیستم های پلتفرم

در واقع فیس بوک می خواهد یک سرویس متقاطع و اشتراکی ایجاد کند که علاوه بر اینکه هر برنامه به صورت مستقل عمل کند، کاربران آنها بتوانند با یکدیگر نیز ارتباط داشته باشند. بر همین مبنا فیس بوک اقدام به بازسازی زیرساخت های خود کرده است تا افرادی ممکن است تنها از یکی از ویژگی های برنامه های پیام رسان آن استفاده کنند، بتوانند در دیگر اکوسیستم های شرکت با دیگران ارتباط برقرار کنند. تمام برنامه ها از رمزنگاری End-to-end هم پشتیبانی خواهند کرد. فیس بوک هنوز برنامه زمانی برای اینکه این اتفاق چه زمانی عملی خواهد شد ارائه نکرده است.ادغام بزرگ فیس بوک ؛ ارتباط با دیگران در تمام اکوسیستم های پلتفرم

ارسال پیام های ساده و سریع و قابل اعتماد

سخنگوی فیس بوک بیانیه ای اعلام کرد که «ما می خواهیم بهترین تجربه پیام رسانی را که می توانیم برای کاربران ایجاد کنیم در اختیار آنها قرار دهیم و مردم بتوانند از طریق آن پیام های سریع، ساده، قابل اعتماد و خصوصی خود را ارسال کنند. ما در تلاش هستیم تا بیشتر محصولات ما رمزنگاری شوند و روش هایی برای ساده سازی ارتباط و دسترسی به خانواده و دوستان در همه این شبکه ها داشته باشیم. همانطور که می توان انتظار داشت، بحث و گفت و گوهای زیادی در این خصوص وجود خواهد داشت، زیرا ما فرآیند طولانی ای برای این کار آغاز خواهید کرد و جزئیات آن را در آینده اعلام می کنیم».

میزان افزایش ارتباط کاربران

فیس بوک امیدوار است با اتصال این برنامه های پیام رسان به یکدیگر در کل سیستم عامل ها امیدوار است که کاربران بیشتری را درگیر کند و آنها برای استفاده از سرویسی خاص، به صورت و ادغام و اشتراکی از پیام رسان های اصلی خود در این سیستم استفاده کنند. با انجام این کار، شرکت می تواند به میزان افزایش ارتباط کاربران با تبلیغ کنندگان فکر کند، رقمی که به نظر می رسد طی ماه های اخیر کاهش یافته بود.

فیس بوک در میان دیگر پلتفرم های شبکه های اجتماعی، بیشترین میزان کاربران را دارد و با ترکیب دارایی ها و پیام رسان هایش در این حیطه می تواند به طور مستقیم با imessage اپل و خدمات پیام رسانی گوگل به رقابت بپردازد. نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا دوست دارید که با ترکیب پلتفرم به همه این پیام رسان ها و کاربران آنها دسترسی داشته باشید؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مجله اینترنتی کالاسودا یک وب سایت خبری تحلیلی، تکنولوژی می باشد که در زمینه های نقد و بررسی تخصصی،تریلر، تکنولوژی و ترفندها می باشد که با هدف ارائه به روز ترین مطالب در خدمت شما عزیزان می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

© کپی هر کدام از مطالب این سایت تنها با کسب مجوز کتبی امکان پذیر است.

برو بالا