آموزش ارسال گیفت کارت آیتونز به صورت ساده

0
۵
آموزش ارسال گیفت کارت آیتونز به صورت ساده

ارسال گیفت کارت آیتونز یکی از جالب ترین اتفاق ها برای کاربران گوشی های هوشمند آیفون و آیپد ها به شمار می رود. شما با استفاده از این قابلیت می توانید گیفت کارت برای دیگران به عنوان هدیه یا به دلایل مختلف ارسال کنید. در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع کاربردی بپردازیم.

در نظر داشته باشید که با استفاده از گیفت کارت اپل می توانید از فروشگاه اپ استور اپل نرم افزار های مورد نیاز خود را نصب کرده یا فیلم، برنامه های تلویزیونی، موسیقی و… را خریداری کنید. در کنار این موضوع که می توانید برای خود گیفت کارت تهیه کنید این قابلیت در اختیار شما قرار دارد که این کارت ها را خریداری کرده برای دوستان خود نیز ارسال کنید، در کنار این موضوع باید در نظر داشته باشید که ممکن است شما قصد داشته باشید اعتبار حساب کاربردی اپل خود را برای فرد دیگری یا اپل آیدی دیگری انتقال دهید که این امر امکان پذیر است.

ارسال گیفت کارت اپل این روز ها به خصوص برای افرادی که از اپل موزیک استفاده می کنند روشی بسیار خوب به عنوان هدیه به شمار می رود و این امکان را به کاربران اپل می دهید تا بتوانند به موسیقی های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و آن ها را گوش دهند. با وجود اهمیت این روزهای اپلی موزیک خود اپ استور نیز در بسیاری از نرم افزار ها نیاز به پرداخت های درون نرم افزاری دارد و به نوعی شما نیاز به استفاده از گیفت کارت دارید.

ارسال گیفت کارت اپل این روز ها به خصوص برای افرادی که از اپل موزیک استفاده می کنند

آموزش ارسال گیفت کارت برای گوشی های دیگر

در نظر داشته باشید که فرایند انتقال پول توسط اپل بسیار ساده است و با استفاده از اپل آیدی خود و یک دستگاه گوشی آیفون، یا آیپد یا مک بوک می توانید این امر را محقق سازید. این موضوع را به خاطر بسپارید که برای فردی که گیفت کارت را ارسال می کنید نیز باید یک دستگاه از محصولات اپل را داشته باشد تا بتواند از گیفت کارتی که شما برای وی ارسال کرده اید استفاده کنید، گیفت کارت های اپل مخصوص دستگاه های این برند مشهور است و برای گوشی های اندرویدی قابل استفاده نیستند.

برای ارسال کارت هدیه گوشی هوشمند خود را روشن کرده و وارد بخش App Store شوید. در این بخش قسمت های متعددی وجود دارد که می توانید از آن ها بهره مند شوید با این وجود روی آیکون پروفایل خود کلیک کنید.

در اواسط صفحه نمایشی که مشاهده می کنید گزینه Send Gift Card by Email را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه آدرس ایمیل گیرنده را وارد کرده و سپس نام خود را به عنوان ارسال کننده هدیه وارد کنید. قسمت دیگری که در اختیار شما قرار دارد نیز جالب توجه است و شما می توانید متنی را که آماده کرده اید در هنگام دریافت کارت هدیه دوستتان مشاهده کند نیز تایپ کنید.

در پایین این بخش شما باید مبلغی را که قصد دارید ارسال کنید را انتخاب کرده و همچنین روزی که برای دوستتان مطلب ارسال شود را باید مشخص کنید سپس گزینه Next را انتخاب کنید.

آموزش ارسال گیفت کارت برای گوشی های دیگر

امکان انتخاب ظاهر گیفت کارت آیتونز

در قسمت بعد شما می توانید ظاهر کارت هدیه خود را انتخاب کنید، در این بخش انتخاب های متعددی در اختیار شما قرار می گیرد و پس از انتخاب آن باید گزینه Next را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشد که در انتها مواردی که ایجاد کرده اید و آن ها را نوشته اید بازبینی کرده و سپس برای تکمیل خرید خود گزینه Buy را انتخاب کنید.

پس از اجرای مراحل اجرا شده به همان مبلغی که انتخاب کرده اید و در همان تاریخ برای ایمیل انتخاب شده ارسال می شود و در اختیار دوستتان قرار می گیرد.

در انتها نیز این موضوع را بیان کنیم که برای خرید گیفت کارت های اپل نیاز به داشتن کارت های اعتباری بین المللی دارید، با این وجود اگر از این کارت ها ندارید روش های دیگری در اختیار شما قرار می گیرد و وب سایت های مختلفی وجود دارد که به درگاه های بانک های داخلی کشور متصل هستند و می توانند گیفت کارت مورد نظر خود را از ان ها خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

امکان انتخاب ظاهر گیفت کارت آیتونز

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از