از قابلیت فوق العاده جذاب فیس بوک رونمایی شد

0
515
از قابلیت فوق العاده جذاب فیس بوک رونمایی شد

از قابلیت فوق العاده جذاب فیس بوک رونمایی شدکالاسودا_ به تازگی خبری در مورد فیسبوک منتشر شده که نشان می دهد این شبکه اجتماعی پرطرفدار از قابلیت فوق العاده جذاب خود برای کاربران رونمایی کرده است.

فیسبوک از افزونه ای جدید پرده برداری کرد

در کنفرانس اخیر فیسبوک صحبت هایی در مورد قابلیت جدید این شرکت بود. به گفته فیسبوک شما می تواند عکس های دو بعدی خود را پس انتشار آن در بخش اخبار به عکس های سه بعدی تبدیل کنید. حال از این قابلیت جدید رونمایی شده است و شما می توانید به عکس های خود جان تازه ببخشید.

شیوه کار برای بارگذاری عکس های سه بعدی

تنها کاری شما باید انجام دهید این است که عکس های خود را در حالت پورتره در فیسبوک منتشر کنید. شما به روی گزینه ای که در سمت راست بخش اخبار خود وجود دارد کلیک می کنید و گزینه عکس سه بعدی را انتخاب می کنید ، سپس شما به پوشه ی عکس ها هدایت می شوید و در آنجا باید عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت فیسبوک عکس شما را به عکسی سه بعدس تبدیل و منتشر می کند.

قابلیت فوق العاده جذاب عکس های سه بعدی

ویدئوهایی هم در این زمینه منتشر شده که نشان می دهد شما می توانید این عکس ها را حتی در دوربین های واقعیت مجازی Oculus ببینید که در نوع خود جالب توجه است. فیسبوک به شما پیشنهاد می کند که از لایه های مناسب برای عکس های خود استفاده کنید تا کیفیت عکس های شما پس از استفاده از این قابلیت افزایش چشمگیری یابد.

از قابلیت فوق العاده جذاب فیس بوک رونمایی شد

زمان رونمایی از قابلیت فوق العاده جذاب برای کاربران

این قابلیت فوق العاده جذاب فیسبوک امروز منتشر شده است و کاربران طی هفته های آینده می توانند از آن استفاده کنند. البته این موضوع را هم باید بگوییم که همه کاربران فیسبوک می توانند از این قابلیت جدید استفاده و عکس های خود را به حالت سه بعدی در فیسبوک منتشر کنند. شکی نیست که این افزونه و قابلیت جدید نگاه خیلی از کاربران را به خود جلب خواهد کرد و آنها با شور و اشتیاق بالایی از این قابلیت استفاده خواهند کرد. ما همه منتظر تغییرات بعدی این شبکه اجتماعی خواهیم بود و باید در آینده چه افزونه جدیدی به این برنامه اضافه خواهد شد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها