استارت آپی که دانشکده خبر طراحی کرد

استارت آپی که دانشکده خبر طراحی کرد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

دانشکده خبر دست به طراحی یک استارت آپ زده که از طریق آن به آموزش عکس اقتصادی و صنعتی می پردازد.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، دانشکده خبر (دانشگاهی وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران-ایرنا) در کنار ارایه خدمات آموزشی در عرصه خبر حالا دست به طراحی یک استارت آپ زده که این استارت آپ هم به گونه ای در زمینه ثبت خبر از نوع عکس فعالیت خواهد داشت.

دانشگاه جامع علمی کاربردی در همکاری با دانشکده خبر از یک استارتاپ با هدف توسعه صنعت و اقتصاد عکس رونمایی کرد.

«وب‌سایت عکستیک» عنوان این استارت آپ است که در بخش چالش عکس آن موضوعی را مشخص کرده و عکاسان در چالش شرکت می‌کنند و در پایان مردم و کاربران به تصاویر مورد علاقه خود رأی و نمره (تیک) می‌دهند. در نتیجه عکسی که دارای تیکِ بیشتر باشد، عکس برنده خواهد بود.

بخشی به نام “فرصت‌های شغلی” نیز در طراحی تارنما به کار گرفته شده است. این بخش که بر اساس نیازمندی افراد، گروه‌ها و مجامع خبری به عکاس طراحی شده استکه در این بخش افرادی که نیاز به عکاس دارند، می‌توانند درخواست داده و عکاس مورد نظر خود را پیدا کنند. “عکستیکا” دیگر بخش سایت عکستیک است که در این بخش پس از ثبت عکس، نرم افزارهای ارتباطی امکان پست و آپلود کردن آن تصویر را دارند و در صورتی که عکس مناسب و خوبی باشد، در برترین قسمت قرار می‌گیرد.

بخش دیگر این وب‌سایت “چاپ آنلاین عکس” است که شهروندان با استفاده از آن دیگر نیازی به مراجعه به مراکز عکاسی ندارند؛ چراکه هر شخصی می‌تواند عکس خود را برای این وب‌سایت ارسال کرده و در مدت ۲۴ ساعت عکس مورد نظر خود را با پایین‌ترین قیمت تحویل بگیرد.

بخش “رویدادها” در این استارت آپ به اقتصاد عکس مربوط بوده و آن را توسعه می‌بخشد. در این بخش تصاویر به حراج گذاشته می‌شوند.

گفتنی است، امکان برگزاری آموزش‌های حضوری و مجازی برای دوره‌های عکاسی در این سایت طراحی شده است.

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار