اخبار

استدیو اسکای پشتیبان اختصاصی اپل شد

استدیو اسکای پشتیبان اختصاصی اپل شد|کالاسودا

کالاسودا - استدیو اسکای پشتیبان اختصاصی اپل شد|کالاسودا

کالاسودا_اطلاعات جدیدی که از کمپانی مشهور اسکای منتشر شده  نشان می دهند ، این استدیو برنامه ریزی ویژه ای برای پشتیبانی از کاربران آیفون دارد .

Thegamecompany یکی از کمپانی های زیر مجموعه تلویزون اسکای است . استدیویی که به شدت بین مخاطبان ایالات متحده مشهور است و اغلب کاربران و بینندگان انواع فیلم وسریال با این کمپانی آشنایی دارند .

محور و اساس این استودیو بیشتر بر ساخت ماجراهای شاعرانه ،و عاطفی متمرکز است . اما اکنون این تیم اعلام کرده نسخه بعدی فعالیت های خود را به شکل اختصاصی به apple TV می آورد.

مدیر عامل خلاق  این استدیو جنوا چن، در حال ضمن تمرکز بر محتواهای عامه پسند در تلاش است تا با کاربران ارتباطی جدی تر برقرار کند .

درواقع  نگاهی به سابقه این کمپانی در حوزه فعالیت های مجازی نشان می دهد، این شرکت تا کنون بارها تلاش هایی سرسختانه برای کشف و شهود عناصر جدیدتر در محیط کاربران دارد .

ایده جدید این شرکت که برای حمایت از . Apple TV طراحی شده نمونه ای از همین تلاش ها است . گرچه هنوز جزئیات دقیقی از این همکاری منتشر نشده، اما این گروه با انتشار یک پست در وبلاگ خود  در خصوص جزئیات فعالیت های این استدیو مواردی را منتشر کرده اند  برای مثال در این خصوص که شرکت SKY چه فعالیت هایی در این زمینه انجام خواهد داد .

شرکت SKY طی چندین دهه متمادی، در خصوص فعالیت های حوزه بازی تلاش کرده است . فعالیت هایی که در نظر دارند مسیری را ایجاد کنند تا نرخ تعامل اعضای خانواده شامل والدین و فرزندان را افزایش دهند و حتی زوج ها را نیز به سمت بازیط همزمان سوق دهند. مدیر این شرکت در بخشی از توضیحاتش می نویسد ؛  ما می دانستیم که بسیاری از مردم به بازی های عاشقانه احتیاج دارند، بنابراین، تشویق شدیم که این ایده را در شرکتمان پیاده کنیم . اما دوست داشتیم از پلتفرمی استفاده کنیم که برای همه مردم جهان در دسترس باشد.

اگرچه هنوز هم توضیح این بازی سخت استف اما می توان انتظار داشت از زمستان پیش رو SKY  راه خود را به تلفن های همراه IPHONE  و انواع آیپاد باز کند .

 

مطالب مرتبط

برو بالا