استفاده از لپ‌تاپ،گوشی و تلویزیون‌ قدیمی برای کاهش زباله‌های الکترونیکی

در حالی که با پیشرفت بشر، عرضه ماشین آلات در جهان رو به رشد است، موجی زیادی از زباله‌های الکترونیکی جهان را اشغال کرده و آن را آلوده می‌کنند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از techtimes، بهتر است از لپ تاپ‌ها، تبلت و وسایل قدیمی خود استفاده کرده و این روند را کندتر کنید.

استفاده از لپ تاپ‌های قدیمی

سیستم عامل گوگل کروم دارای یک برنامه منبع باز است که با نام Chromium OS شناخته می‌شود. گوگل سیستم عامل کروم را برای دستگاههای قدیمی ارائه نمی‌دهد. با این حال، یک شرکت تجاری به نام Neverware سیستم CloudReady که نسخه‌ای از سیستم عامل Chromium است را در اختیار کاربران قرار داده و یک مرورگر مشابه Chrome را با تمام برنامه‌های خالص گوگل ارئه می‌دهد. البته نصب برنامه نرم افزاری به دانش فنی و تقریباً یک ساعت زمان نیاز دارد.

تبلت‌ها قدیمی

برای افزایش سرعت تبلت قدیمی‌تان می‌توانید آن را ریست کرده و به حالت کارخانه بازگردانید و با بروز رسانی‌های امنیتی سیستم خود را امن‌تر کنید. شما می‌توانید از اپلیکیشن های مختلف از جمله زوم، واتساپ و فیس تایم در این دستگاه‌ها استفاده کنید.

گوشی‌های قدیمی

شما می‌توانید iPhone 6 قدیمی خود را به عنوان ریموت استفاده کنید. بسته به دستگاههای شما، تعداد زیادی گزینه وجود دارد. Roku و Fire TV آمازون دارای برنامه‌های Android و iOS هستند که به ویژگی‌های بی سیم از راه دور کمک می‌کنند.

تلویزیون‌های قدیمی

ممکن است تی وی قدیمی شما دارای صفحه نمایش 4K HDR نباشد. با این حال، این می‌تواند به عنوان یک صفحه نمایش دوم عالی در دفتر کار در خانه‌تان به کار گرفته شود. شما تنها به دانگل نیاز دارید. ممکن است به یک دانگل HDMI به USB-C نیاز داشته باشید.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها