استوری هنرمندان در اسپاتیفای برای هواداران با قابلیت جدید این شبکه اجتماعی

0
204
استوری هنرمندان در اسپاتیفای برای هواداران با قابلیت جدید این شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی موسیقی محور اسپاتیفای، ویژگی ای مانند استوری اینستاگرام را معرفی کرده است که به هنرمندان اجازه می دهد دیدگاه های خود را با طرفداران خود به صورت استوری اسپاتیفای در میان بگذارند.

در سال 2016 اسپاتیفای با همکاری پایگاه داده ترانه های Genius ، حاشیه نویسی لیریک یا متن ترانه ها در برنامه اسپاتیفای را به این برنامه آورده بود. اکنون اسپاتیفای تصمیم گرفته است که ویژگی ای به نام Storylines را راه اندازی کند که به هنرمندان اجازه می دهد که دیدگاه خود در پشت صحنه آهنگ ها را در قالب استوری به اشتراک بگذارند.

هنرمندان روند ساخت آهنگها را به اشتراک می گذارند

پیاده سازی این ویژگی در این پلتفرم به هنرمندان آزادی کامل می دهد که حقایقی را در مورد روند ساخت آهنگ ها و مراحل آنها با هواداران خود به اشتراک بگذارند. برگه های استوری در پایین قسمت Now Playing ظاهر می شود و به شما اجازه می دهد که روی کارت زده و آن را ببینید. با بالا کشیدن آن می ‌توانید به اطلاعات موجود در این بخش، همزمان با گوش دادن به موسیقی در حال پخش دسترسی پیدا کنید.استوری هنرمندان در اسپاتیفای

طریقه کار درست مانند استوری اینستاگرام

 این استوری نیز پس از مدت زمانی که از آن بگذرد ناپدید می شود. می توانید با نگهداشتن روی آن درست مثل استوری های اینستاگرام جزئیات آن را بخوانید. بخش Storyline اسپاتیفای از تعداد زیادی کارت و نوشته های برجسته و تصاویر می تواند تشکیل شود. با زدن روی سمت راست کارت به استوری بعدی و با زدن به سمت چپ به استوری قبلی خواهید داد، دقیقا مشابه با کارهایی که برای استوری اینستاگرام انجام می دهید.

ویژگی ای برای هنرمندان

ویژگی استوری در آخرین آپدیت این برنامه در نسخه v8.5.5 موجود خواهد بود. شاید چند هفته طول بکشد که هنرمندان با این ویژگی اخت شده و در اسپاتیفای خود از آن استفاده کنند، اما انتظار می رود که این ویژگی در این شبکه اجتماعی نیز به زودی محبوب شود، چرا که در شبکه های دیگری مانند فیس بوک، لینکدین، اسنپ چت و اینستاگرام نیز همچنان محبوب است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از