درآمد حدود ۴۰ میلیارد دلاری استور گوگل و اپل در نیمه نخست ۲۰۱۹

درآمد حدود 40 میلیارد دلاری استور گوگل و اپل در نیمه نخست 2019
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

برنامه های زیادی ساخته و برای پلتفرم های موبایلی طراحی می شوند. بسیاری از این برنامه ها روی سرویس های مانند پلی استور و اپ استور اپل عرضه می شوند و درآمد زیادی را به جیب کاربران سرازیر می کنند. بنابراین پر بیراه نیست که فروشگاه پلی استور گوگل و اپل در نیمه اول سال ۲۰۱۹ به درامد ۳۹.۷ میلیارد دلاری رسیده است.

سرویس های مانند پلی استور و اپ استور اپل عرضه می شوند

میزان درامد استورها در نیمه اول ۲۰۱۹

اپ استور و گوگل پلی در همین بازه در سال ۲۰۱۸، به میزان ۳۴.۴ میلیارد دلار درآمد داشته است. درامد این اپلیکیشن ها در سال ۲۰۱۹ با رشد ۱۵.۴ درصدی مواجه بوده است. استور اپلیکیشن ها در نیمه اول ۲۰۱۸، ۲۷ میلیارد درآمد داشته است. در بازه کوتاه مدت در سال ۲۰۱۸، درصد ۱۵.۴ درصد به میزان ۲۷.۸ درصد در سال ۲۰۱۹ رسیده است. از سوی دیگر درآمد ۲۵.۵ میلیارد دلاری اپل از اپ استور در نیمه نخست ۲۰۱۹ میلادی ۸۰ درصد بیشتر از درآمد ۱۴.۲ میلیارد دلاری گوگل پلی در همین بازه زمانی است. درآمد گوگل پلی در نیمه نخست ۲۰۱۹ میلادی ۱۹.۶ درصد بیشتر از نیمه نخست ۲۰۱۸ است.

میزان درامد استورها در نیمه اول 2019

 

اپلیکیشن هایی با بیشترین رشد درامدی

بر طبق گزارش های رسیده، تیندر و نتفلیکس، نیز رشد خوبی در میان دانلود اپلیکیشن ها داشته اند. بر همین مبنا اپلیکیشن تیندر درآمد ۴۶۷ میلیون دلار و نتفلیکس ۳۹۹ میلیون دلار درامد داشته است. هزینه های بازی در فروشگاه های نرم افزاری ۱۱.۳ درصد افزایش یافته و به ۲۹.۶ میلیارد دلار به سطح رسید.

از سوی دیگر در نیمه نخست ۲۰۱۹ میلادی در کل ۵۶.۷ میلیارد اپلیکیشن نصب شدند. این در حالی است که نصب اپلیکیشن‌های iOS در بازه مذکور کاهش یافته است. طبق آمار موجود در نیمه نخست سال، ۱۴.۸ میلیارد اپلیکیشن مربوط به اپ استور دانلود شدند.

 

اپلیکیشن هایی با بیشترین رشد درامدی

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار