استیکر های جدید به واتس آپ می آیند

کالاسودا- استیکر های جدید به واتس آپ می آیند. این خبر بدون شک می تواند بهترین خبر برای کاربران شبکه های اجتماعی باشند که همواره نشان داده اند علاقه ی بسیار زیادی برای بیان احساسات خود به صورت استیکر دارند. ابن اتفاق به تنهایی باعث شده بود که نرم افزاری هایی مانند Line ،WeChat ،Skype ،Facebook Messenger Allo بتواند کاربرانی را که به دنبال مکالمه های روزمره و دوستانه هستند را در گروه طرفداران خود قرار دهند و کار برای نرم افزار هایی که این قابلیت را ندارند بسیار سخت شده است.

بر طبق گزارش های موجود در توییتر @WABetainfo نسخه آزمایشی این نرم افزار اجتماعی به نام نسخه version 2.18.218 است و حضور استیکر ها در این نسخه تایید شده است. هنوز حضور این قابلیت در نرم افزار شبکه اجتماعی در زمان معین تایید نشده است اما به نظر می رسد در ماه May کنفرانس توسعه دهندگان فیسبوک خبر های جالبی را منتشر کند که بتواند کاربران را به سمت خود جلب کند.

توییتر یاد شده به شرح زیر است:

پیش نمایش استیکر ها

زمانی که استیکر جدید در این نرم افزار اضافه شود علامت مثبت نمایش داده خواهد شد

اضافه شدن دکمه به روز رسانی

در این توییتر نشان دهده شده است کهاین قابلیت در آینده اضافه خواهد شد اما هنوز زمان آن در دسترس قرار نگرفته است اما استیکر های که به مرور در اختیار کاربران قرار نگرفته است را می توان در صفحه توییتر زیر مشاهده کرد.

pic.twitter.com/m86vLp28zB

با این وجود باید حضور استیکر ها را از مدتی دیگر در نرم افزار شبکه اجتماعی واتس آپ قطعی دانست اما مشخص نبودن زمان حضور این قابلیت کمی نگران کننده است که در روز های اختلال در پیام رسان های پرطرفدار واتس آپ همواره سرعت و کیفیت خاص خود را حفظ کرده است . این توییت نشان می دهد که دو سری استیکر به زودی اضافه خواهند شد که نام آن ها Bibimbap Friends و Unchi & Rollie است .

نرم افزار واتس آپ همواره سرعت خاص خود را دارد و به دلیل سابقه درخشان مدیران فیسبوک این ذهنیت وجود دارد که واتس آپ رشد و صعود ارزش خود را همواره حس خواهد کرد. این نرم افزار بعد از به مشکل خوردن تلگرام  برخی کشور ها توانسته است کاربران بیشتری را در کنار خود حس کند اما نبود برخی از امکانات باعث می شود که کاربران تمایل زیادی بر حضور پرتکرار در نرم افزار نباشند به عنوان مثال تماس ویدئویی واتس آپ این روز ها بر خلاف گذشته بسیار عملکرد بهتری دارد. حال اضافه شدن برچسب ها می تواند به مکالمه های کاربران حالت دلنشینی را ایجاد کند زیرا در مدت زمان حضور شبکه های اجتماعی این قابلیت تاثیر بسیار زیادی بر روی نیاز های کاربران داشته است.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار