اسنشال 30 درصد نیروی کار خود را کاهش داد

اسنشال 30 درصد نیروی کار خود را کاهش داد

اسنشال 30 درصد نیروی کار خود را کاهش دادکالاسودا – شرکت تولیدکننده گوشی های هوشمند اسنشال اندکی بعد از اینکه پشتیبانی از گوشی های هوشمند PH-2 خود را کنسل کرد، خبر داد که 30 درصد کارمندان خود را نیز کاهش داده است.

این کاهش نیرو در همه بخش ها از جمله سخت افزار، بازاریابی و فروش تاثیر گذاشته است. رسانه های تجاری پیش از این نیز اعلام کرده اند که شرکت اسنشال اخیرا تمرکز خود را روی گوشی هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی قرار داده است.

سخنگوی اسنشال در این مورد در وب سایت این شرکت می نویسد: که اکنون 120 کارمند در شرکت پالو آلتو در حال کار هستند. بسیار متاسفیم که این کار بر نیروهای شرکت تاثیر گذاشته است. سعی داریم بر محصولات بهتر و هوشمندانه تر کار کنیم تا محصولی به مشتری ارائه کنیم که بازی را به نفع ما عوض کند.

این اخراج و تعدیل ها نباید نگرانی ای برای صاحبان گوشی اسنشال از نظر ارائه به روز رسانی های مختلف ایجاد کند. خصوصا صاحبان گوشی Essential PH-1 از اولین افرادی هستند که اندروید پای را دریافت خواهند کرد. با این تعدیل نیروها ممکن است اندکی زمان ارائه این آپدیت جابجا شود که تاخیری طبیعی است.

اسنشال 30 درصد نیروی کار خود را کاهش داد

گوشی های اسنشال فون چه ویژگی هایی دارند؟

جالب است بدانید که برند اسنشال به عنوان یکی از برندهای تازه وارد بازار دارای نقاط ضعف و قوت خاصی است. یکی از نقاط ضعف اساسی اسنشال فون، فقدان هرگونه استاندارد مقاومت در برابر آب است، در حالی تمام پرچمداران کنونی بازار از جمله گلکسی اس 8 و آیفون 7 مدت زیادی را زیر آب دوام می آورند. با این حال برخلاف رقبا، استحکام بدنه این موبایل را می توان برگ برنده آن در نظر گرفت. فریم تیتانیومی ضربات وارده بر اثر سقوط را به خوبی خنثی می کند، و بدنه سرامیکی هم دستگاه را از هرگونه خط و خش محفوظ می دارد، ضمن اینکه فرکانس های رادیویی را از خود عبور می دهد.

در طول سالی که گذشت اسنشال تلاش کرد تا با عرضه آپدیت ‌های نرم ‌افزاری بیشتر مشکلات این گوشی را از بین ببرد و باید گفت که تا حد زیادی موفق نیز بوده است. به نظر می ‌رسد که اسنشال تازه متوجه شده که چه رقابت سختی در بازار گوشی‌ ها وجود دارد و در چنین بازاری که با این سرعت حرکت می‌کند این برند زمان سختی را خواهد گذارند و شاید چنین تعدیل نیروهایی در نهایت به سود این مجموعه تمام شود.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا  در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها