اخبار

اسپاتیفای برای خودرو دستگاه پخش میسازد

کالاسودا- کالاسودا –  اسپاتیفای در نظر دارد دستگاهی که برای پخش موسیقی مختص خودرو ساخته است را روز ۲۴ اوریل رونمایی کند.

در ماه فوریه بود که اسپاتیفای صحبت از دستگاهی به میان آورد که به نوعی یک دستگاه سخت افزاری پخش موسیقی بود. بسیاری حدس زدند که این دستگاه میتواند نوعی اسپیکر هوشمند در رقابت با امازون اکو و دستیار گوگل باشد. به نظر میرسد که این حدس تا حدودی درست است و دستگاه هوشمندی برای پخش موسیقی در داخل خودرو باشد.

یکی از کاربران ردیت تصویری منتشر کرده است که این دستگاه به خودرو متصل شده است. واضح است که این دستگاه به کمک دو دکمه سخت افزاری که در دو طرف دارد به خودرو متصل میشود اما آیا میتوان آن را به صورت بی سیم به استریوی ماشین متصل کرد و به صورت هوشمند به ان فرمان داد که موسیقی پخش کند؟

 در تبلیغات پست این کاربر ردیت میبینیم که این دستگاه دارای قابلیتهای کنترل صداست، اما آیا میتواند به دیگر دستیارهای صوتی نظیر آمازون و گوگل متصل شود یا اسپاتیفای این کار را خودش بر عهده گرفته است؟ اگر این موارد حقیقت داشته باشد باید منتظر دستگاهی متفاوت با پاندورا و اپل موزیک باشیم. تا نهایی شدن پاسخ همه این پرسشها باید اندکی منتظر بمانیم.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا