این اسپیکر وایرلس برای اسکی بازان طراحی شده است!

این اسپیکر وایرلس برای اسکی بازان طراحی شده اند!

گاهی اوقات هوشمندانه ترین ابزارها، می توانند در حوزه های مختلفی به کار گرفته شوند. یکی از این ابزارها، اسپیکرهایی هستند که برای اسکی بازان در نظر گرفته شده اند.

اسپیکر وایرلس برای اسکی بازان

 آلن مونی، محقق امنیتی شرکت امنیت سایبری Pen test Partners یک اسپیکر وایرلس با تراشه 2.0 بررسی کرده است. این اسپیکرها که داخل کلاه اسکی تعبیه شده است،  می تواند به اسکی بازان این امکان را دهد که به راحتی حین حرکت به رادیو یا موسیقی مورد علاقه شان گوش کرده و با دوستان خود صحبت کنند. همه این کارها را می توان بدون نیاز به درآوردن کلاه اسکی انجام داد. این اسپیکرها به اپلیکیشن گوشی متصل می شوند و می توانید تمام کارها را از طریق گوشی به انجام رسانید.

باتری این اسپیکرها توانایی پخش 10 ساعت را دارد و این اسپیکرهای وایرلس برای برقراری ارتباط با اپلیکیشن نیاز به دسترسی به نام کاربری کاربر، ایمیل و شماره تلفن او دارند. این شرکت از آسیب پذیری این اسپیکرها آگاه است و یکی از ضعف های این اسپیکر این است که موقعیت دقیق کاربر و مکالمات او را به جهت اسپیکر بودن محصول فاش می کنند. این اسپیکرها اگر چه کارایی مناسبی دارند اما همین ضعف می تواند حریم شخصی کاربران اسکی بار را به خطر اندازد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها