اسپیکر Cotodama متن ترانه ها را به شما نشان می دهد

0
143
اسپیکر Cotodama متن ترانه ها را به شما نشان می دهد

شرکت ژاپنی Cotodama در پی همکاری با یک برند تجاری لوکس به نام Saint Laurent نسخه محدودی از اسپیکرهای تمام مشکی که قادر به پخش متن ترانه هستند ارائه کرده است.

عرضه محدود این اسپیکر

این اسپیکرها تنها در خانه مد رایو دیترویت برای خرید حاضر هستند. اسپیکر Cotodama یکی از دو اسپیکری است که از سوی این شرکت ارائه شده و قادر است متن ترانه ها را در هنگام پخش موسیقی نمایش دهد. این ویژگی خصوصا می تواند برای درک بهتر متن ترانه و بهبود زبان انگلیسی برای کاربران غیر انگلیسی زبان مفید باشد.

عرضه محدود این اسپیکر

طراحی و ظاهر

اولین اسپیکر قادر به نمایش ترانه این شرکت در سال گذشته منتشر شد و دستگاه اصلی دارای طراحی نقره ای و سیاه بود. صفحه پشتی نقره ای مانند یک اسپیکر واقعی است. در حالی که بخش سیاه پشتی دارای اسکرینی برای  صفحه نمایش نمایش شعر ترانه بود. همه این موارد در یک دستگاه واحد گرم هم آمده بود،  اما به نظر می رسد این اسپیکر جدید به صورت دو قطعه عرضه شده است، بخش اسپیکر دارای 18.7 اینچ عرض و 14.7 اینچ طول دارد و بسیار کم حجم است.

طرز کار اسپیکر Cotodama

هنگامی که این اسپیکر موسیقی پخش می کند، پانل جلویی با اتصال به پایگاه ها و وبسایت هایی مانند PetitLyrics اشعار آهنگ را پیدا کند. پس از آن آهنگ ها را به صورت همزمان نمایش می دهد و متن آهنگ ها به صورت انیمیشنی با فونت های مختلف نشان داده می شود. اگر اهنگ شما شاد و پرتحرک باشد، یک آهنگ پویای پر جنب و جوش همراه باشد ، فونت های اهنگ به صورت متحرک نشان داده می شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها