اضافه شدن حالت تاریک به برنامه یوتیوب

کالاسودا_ خبر خوب اینکه شرکت یوتیوب تصمیم گرفته تا حالت تاریک را برای سیستم عامل اندروید عرضه کند و این بار به نظر می رسد تصمیم یوتیوب کاملا در این زمینه جدی است.

زمان رونمایی از حالت تاریک برنامه یوتیوب

این شرکت اعلام کرده است که در نسخه بعدی این برنامه یعنی نسخه 13.35.51 قطعا حالت تاریک به این برنامه اضافه می شود و کاربران به صورت دلخواه می توانند این حالت را فعال یا غیر فعال کنند. شرکت گوگل اولین بار این حالت تاریک را برای برنامه های مختلف خود ارائه کرد و حالا نوبت به برنامه یوتیوب رسیده است.

افزونه جذاب حالت تاریک

در ماه جولای خبرهایی در مورد اضافه شدن این حالت تاریک بود ولی به تازگی از تصمیم جدی این برنامه در این زمینه پرده برداری شده است و این موضوع می تواند برای کاربران جذاب و جالب توجه باشد.

این شرکت همچنین اعلام کرده است که این افزونه در همین هفته به بازار عرضه خواهد شد.

مشکلات موجود در زمان به روز رسانی برنامه یوتیوب

اگر شما پس از به روز رسانی نتوانستید که از این حالت استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که برنامه را یک باز ببندید و دوباره باز کنید آنگاه این افزونه را مشاهده خواهید کرد. شما پس از این می توانید از افزونه جدید بهره ببرید!

عرضه افزوه حالت تاریک برای برنامه های مختلف شرکت گوگل

شرکت گوگل در چند هفته گذشته برای برنامه های مختلف این شرکت افزونه جدید را عرضه کرده است که به نظر ما توانسته نگاه خیلی از مخاطبان را به خود جلب کند ولی باید دید این افزونه چه بازخوردی بین مخاطبان خواهد داشت.

استقبال کاربران از این افزونه

برای مثال زمانی که حالت تاریک برای برنامه ای مانند پیام رسان منتشر شد کاربران بسیاری مشتاقانه از این افزونه و حالت تاریک استفاده کردند.

ارائه این افزونه برای برنامه های مختلف

اخیرا افزونه مشتاقان بسیاری در جهان و میان کاربران دنیای تکنولوژی پیدا کرده است و زمانی که برنامه ای منتشر می شود بلافاصله افزونه هم به آن اضافه می شود و در نتیجه میزان بازدید کاربران افزایش پیدا می کند و بازخورد خوبی هم از سوی آنها دریافت می کنند.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را راجع به این خبر و افزونه ی جدید یوتیوب در بخش کامنت های با ما به اشتراک بگذارید.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها